xox 2005/09/09 13:17 #40381

gal galit LIETUVISKAI PAAISKINTI, KAS TAS VALUE YRA?
Probability ? <-- KA CIA PER DAIKTAS IR KAIP JISAIN APSKAICIUOJAMAS.


NA MANAU NE MAN VIENAM PRAWERS . ACIU IS ANKSTO

  • Anonimas prieš 18 metų #40445

    tu teisus,1ketvirti laimejo lietuva ,as 1kelini turejau galvoj 1puse maco,esu seno sukirpimo ,kai as losiau tai 2keliniai budavo;),tai va pasitaisius kad pirmos puses tai buvo koeficientai.tai kieno praejo?
    aisku gaila mmd be tavo buckio palikti ,bet gal jis iskentes?

    gerai nebesigincykim,peace! nes cia ir as galciau pradet ieskot tokiu pavyzdziu kai rungtynes pasibaigusios tada ieskoti value.ok tarkim tu teisus

  • mmd3 prieš 18 metų #40440

    tu teisus,1ketvirti laimejo lietuva ,as 1kelini turejau galvoj 1puse maco,esu seno sukirpimo ,kai as losiau tai 2keliniai budavo;),tai va pasitaisius kad pirmos puses tai buvo koeficientai.tai kieno praejo?
    aisku gaila mmd be tavo buckio palikti ,bet gal jis iskentes?

    kaip nors

  • draska prieš 18 metų #40439

    isigilink i diskusija,isiskaityk ir paliks aisq kas susivele, o suku turbut dar platesni asortimentqq galeciau tau pateikti pasirauses drauges rankineje )

    o pudros ten nera?kotai pazastys suprakaitavo...
    Type of bet Single bet
    Place bet via Web
    Bet slip ID 1N14XRNJ8T
    Date 9/8/2005 9:40 PM
    Odds 1.85
    Stake per bet 101.50 EUR
    Possible winnings 187.78 EUR
    Event Date Bet Pick Result Odds
    France - Russia 9/9/2005 5:15 PM 1st Half Totals Over 63,5 - 1.85

  • draska prieš 18 metų #40438

    susivelei draska, butent kofas uz lietuva ir praejo, beje cia is taves pradzioje girdejau value apie lenkiu pergale , o ne atskira jos dali - pirma keliny

    tu teisus,1ketvirti laimejo lietuva ,as 1kelini turejau galvoj 1puse maco,esu seno sukirpimo ,kai as losiau tai 2keliniai budavo;),tai va pasitaisius kad pirmos puses tai buvo koeficientai.tai kieno praejo?
    aisku gaila mmd be tavo buckio palikti ,bet gal jis iskentes?

  • Anonimas prieš 18 metų #40435

    Kas tau susivele?
    Man pasirode, kad tiesiog buvo aiskinta VALUE reiksme, o ne prognozuojama butent sių rungtynių baigtis. idomiai uŲia... idomiai...

    P.S. MAXIMA turi platų sukų asortimentu ...

    isigilink i diskusija,isiskaityk ir paliks aisq kas susivele, o suku turbut dar platesni asortimentqq galeciau tau pateikti pasirauses drauges rankineje )

  • KACKIS prieš 18 metų #40433

    Kas tau susivele?
    Man pasirode, kad tiesiog buvo aiskinta VALUE reiksme, o ne prognozuojama butent sių rungtynių baigtis. idomiai uŲia... idomiai...

    P.S. MAXIMA turi platų sukų asortimentu ...

  • Anonimas prieš 18 metų #40429

    pirmo kelinio teisingas kofas uzlietuva 1.2buvo,uz lenkes apie4....spek kuris praejo?

    susivelei draska, butent kofas uz lietuva ir praejo, beje cia is taves pradzioje girdejau value apie lenkiu pergale , o ne atskira jos dali - pirma keliny

  • draska prieš 18 metų #40428

    ciuju 4, nes lietuviu bukmekeriai duoda @1.2 uz lietuva vien is patriotizmo

    atspejai.uz tai tau svecio bucinys:)

  • gorro prieš 18 metų #40427

    pirmo kelinio teisingas kofas uzlietuva 1.2buvo,uz lenkes apie4....spek kuris praejo?

    uz lietuva..

  • mmd3 prieš 18 metų #40426

    pirmo kelinio teisingas kofas uzlietuva 1.2buvo,uz lenkes apie4....spek kuris praejo?

    ciuju 4, nes lietuviu bukmekeriai duoda @1.2 uz lietuva vien is patriotizmo

  • draska prieš 18 metų #40423

    draska bet tuo paciu reikia atsizvelgti ir i situacija komandoje.lenkija be dydek , vien su bibrzycka negali kovoti del auksciausiu vietu, tqigi manau kad sis kofas yra teisingas ir cia nera jokio value

    pirmo kelinio teisingas kofas uzlietuva 1.2buvo,uz lenkes apie4....spek kuris praejo?

  • wigga prieš 18 metų #40416

    draska bet tuo paciu reikia atsizvelgti ir i situacija komandoje.lenkija be dydek , vien su bibrzycka negali kovoti del auksciausiu vietu, tqigi manau kad sis kofas yra teisingas ir cia nera jokio value

    tau matyt value tada kai tikimybe virs 50proc, nesvarbu koks kofas

  • Anonimas prieš 18 metų #40411

    na pavyzdys lietuva-lenkija 1.06-7.6 .taoip sansus ivertino fonbeto bukmeikeris.
    XOX.,JEI TU MANAI KAD LENKIJA ,PER 7 TARPUSAVIO MACUS LAIMES NORS KARTA,TAI JAU ir valujus, tarkim tu kaskart sattytum po lita ant tokio ivykio,tai galu gale liktum pliouse,jei lenkes nors karta laimetu.
    p.s.per paskutinius 8macus pergaliu balansas4-4.............

    draska bet tuo paciu reikia atsizvelgti ir i situacija komandoje.lenkija be dydek , vien su bibrzycka negali kovoti del auksciausiu vietu, tqigi manau kad sis kofas yra teisingas ir cia nera jokio value

  • draska prieš 18 metų #40410

    na pavyzdys lietuva-lenkija 1.06-7.6 .taoip sansus ivertino fonbeto bukmeikeris.
    XOX.,JEI TU MANAI KAD LENKIJA ,PER 7 TARPUSAVIO MACUS LAIMES NORS KARTA,TAI JAU ir valujus, tarkim tu kaskart sattytum po lita ant tokio ivykio,tai galu gale liktum pliouse,jei lenkes nors karta laimetu.
    p.s.per paskutinius 8macus pergaliu balansas4-4.............

  • IgZeM prieš 18 metų #40402

    nu man biski nepatinka kaip ten raso kad esme kaip tu galvoji. Visokiu durniu yra ir galvot jie gali beleka. Pamatys uz koki arsenala 2 kofa ir puls statyt

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti