Umethar 2005/09/05 17:52 #40065

Taiva pasidariau virtualia kortele atsidariau saskaita banke imeciau ten lita kita ir norejau paklausti kad daryti toliau kad galeciau atsidaryti saskaita uzsienio lazybu bendrovej?Is anksto dekingas

  • Umethar prieš 18 metų #40091

    aciu hai ziuresiu kur cia geriausiai nors tapetu tikrai nesudarinesiu esu dagono megejas

  • hai prieš 18 metų #40084

    o ta prasme gal zinot kur geriausiai registruotis jeigu man geriausia einasi tennis,ir kitas klausimas kas keik laiko saskaita atnaujinama ta prasme kas kiek sunaudojas visus pinigus vel gali statyti? aciu

    Vienus didziausiu koeficientu tenisui siulo pinnacle, taciau sioje bendroveje negalima tapetuoti. Didelius koeficientus autsaideriams duoda expekt. Fonbet duoda foras tenisui ir taip toliau. Pasizvalgyk ir pamatysi. Kiekviena bendrove savaip bando pritraukti ir
    " atstumti" ( ypac gerai tai sekasi lietuvos bukmekeriams) klientus.
    Ivykiui pasibaigus, laikas, per kuri pinigai grizta i zaidejo saskaita, uzima nuo keliu minuciu iki keletos valandu. Tai priklauso nuo bukmekerio.

  • Umethar prieš 18 metų #40080

    o ta prasme gal zinot kur geriausiai registruotis jeigu man geriausia einasi tennis,ir kitas klausimas kas keik laiko saskaita atnaujinama ta prasme kas kiek sunaudojas visus pinigus vel gali statyti? aciu

  • Rytas prieš 18 metų #40068

    Eik y bendroves saita registruokis, nurodyk mokejimu duomenis, daryk deposit ir pervesk pinigus

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti