„bwin“ ir Madrido „Real“ skelbia apie sutarties dėl rėmimo pratęsimą iki 2013 m.

Viena / Madridas, 2009 m. rugsėjo 28 d., – „BWIN“ ir Madrido „Real“ futbolo klubas paskelbė apie jų sutarties dėl rėmimo pratęsimą iki 2012–2013 m. sezono. Sutartis tarp pasaulyje pirmaujančios žaidimų internetu paslaugų teikėjos ir geriausiojo XX amžiaus futbolo klubo įsigalios 2010 m. liepos 1 d. Abi pusės džiaugiasi besitęsiančiu bendradarbiavimu ir pabrėžė jo svarbą tarptautiniam aukščiausiojo lygio futbolui.

Manfredas Bodneris, vienas iš „BWIN“ vykdomųjų direktorių, pasakė: „Mes didžiuojamės galėdami teikti ilgalaikę paramą žymiausiam pasaulyje legendiniam futbolo klubui. „BWIN“ ir Madrido „Real“ vienija ne tik jų ilgalaikė rėmimo partnerystė. Didžiulė aistra futbolui ir įsipareigojimai remti sportą apskritai yra tik keli dalykai, sudarantys stiprų ilgalaikės ir sėkmingos „BWIN“ ir Madrido „Real“ partnerystės pagrindą. Mes esame įsitikinę, kad „Real“ klubas ir toliau pateks į istoriją per tą laikotarpį laimėdamas 10-ąją Čempionų lygą.“

„Tarptautiniam futbolui reikia stiprių partnerių, tokių kaip „BWIN“. Aš tikiuosi, kad mūsų partnerystė su „bwin“ bus tęsiama ir taps intensyvesnė,“ – pridėjo naujasis Madrido „Real“ prezidentas Florentino Perezas. 

BWIN“ yra tarp labiausiai žinomų Austrijos prekės ženklų. „BWIN“ jau seniai išsikovojo rimto aukščiausios klasės sporto šakų rėmėjo vardą, taip pat ir tarptautiniu lygmeniu. Kaip populiariausia pasaulyje sporto šaka ir pagrindinė sporto šaka sporto lažybų pasaulyje, futbolas yra bendrovės „BWIN“ trijų ramsčių rėmimo strategijos pagrindinis kertinis akmuo. Bendrovės įsipareigojimai „MotoGP“ Pasaulio čempionatui, kuriame ji daugelį metų yra kelių lenktynių tituluotas rėmėjas, sudaro antrąjį ramstį. Trečiasis „BWIN“ rėmimo portfelio ramstis yra krepšinis.
Glaudžiai bendradarbiaudama su Tarptautine krepšinio federacija, „BWIN“ buvo visų Europos ir Pasaulio taurių turnyrų rėmėja nuo 2006 m. ir tokia išliks iki 2010 m.

2009-10-06 09:46:48
1300

Atgal


Naujienas gali komentuoti tik prisiregistravę ir prisijungę nariai. Jei dar nesate užsiregistravęs, tapkite "LTbet.com" vartotoju!
© 2004-2019 Sports IGL / LTbet.com   Atsakomybė  Gamble Responsibly 
Odds are correct at time of publishing but are subject to change.
Statymai   Lažybos   Pokeris   Kazino   TopSport   Orakulas   Tonybet   BalticBet   Domobet   Fonbet   Unibet   Triobet   bwin   marathonbet   azartas   Lažybų Statymai   Sporto Prognozės   Lažybų Prognozės   Lažybos Internetu   Lažybų Bendrovės   Lažybų Punktas   Futbolo prognozės   Krepšinio prognozės   Sportinis Pokeris   Pokerio Turnyrai   Pokerio Kombinacijos   LSPF   Pokerio naujienos   Pokerio Karta   Pokerio Taisyklės   Livescore   Rezultatai Gyvai   Eurolyga Internetu   Eurolyga Tiesiogiai   Žalgiris Tiesiogiai   Transliacija Internetu   Sporto Transliacijos   Sport24 gyvai   Ričardas Berankis   Kauno Žalgiris   VLPK   Kenoloto   Krepšinio Lyga   Totalizatorius   Dagonas   Moneybookers kortelė   Virtualūs pinigai   Prepaid kortelė   Prepaid Mastercard   Neteller kortelė   Uždarbis   "Du Karaliai"   Demasport   max24   Draudimas internetu  
Lažybų statymai ir statymu prognozes puslapyje LTbet.com atrenkami šiose lažybų bendrovėse: unibet, bwin, bet365, triobet (triobet.lt), tonybet, topsport (topsport.lt), orakulas (orakulas.lt).
10, 71 [0.14012503623962]