bwin paskirta naująja generaline Portugalijos futbolo lygos taurės rėmėja

Ateinančius tris sezonus Portugalijos futbolo lygos taurė bus vadinama bwin Cup.

Viena, Portas, 2010 m. spalio 6 d. Per Lygos būstinėje (Porte) surengtą spaudos konferenciją pasaulyje pirmaujanti interneto lošimų įmonė bwin pranešė apie savo ketinimą remti Portugalijos futbolo lygą. Ateinančius tris sezonus bwin bus generalinė Portugalijos futbolo lygos taurės rėmėja, o ši lyga bus vadinama „bwin taure“ (bwin Cup). Manfredas Bodneras (Manfred Bodner), vienas iš bwin vadovų: „Mes didžiuojamės galėję žengti dar vieną žingsnį ir sustiprinti mūsų senus ryšius su Portugalijos profesionalaus futbolo lyga. Glaudus profesionalaus sporto ir tokių pirmaujančių interneto lošimų kompanijų kaip bwin bendradarbiavimas taip pat užtikrins sporto ir pramogų vientisumą klientams ir sportininkams.“

Neseniai buvo pasirašytos rėmimo sutartys 2010–2011, 2011–2012 ir 2012–2013 m. sezonams. bwin įgytos teisės apima logotipą su užrašu „Oficialusis generalinis rėmėjas“ (Official Title Sponsor) ant visų Portugalijos lygos taurės žaidėjų marškinėlių ir pastovią vietą klubo stadionuose. Be to, sutartyje numatytas bendradarbiavimas su žiniasklaida, bwin įtraukimas į „Taça da Liga“ svetainę. Visas per televiziją transliuojamas rungtynes ne Portugalijoje gyvenantys futbolo gerbėjai taip pat galės stebėti svetainėje bwin.com.

Lygos taurę organizuoja Portugalijos profesionalaus futbolo lyga (Liga Portuguesa de Futebol Profissional), kuri debiutavo per 2007–2008 m. futbolo sezoną. Šiose varžybose dalyvaus visos Portugalijos futbolo lygos pirmosios (Primeira Liga) ir antrosios (Liga de Honra) divizijos, kurių kiekvieną sudaro po 16 klubų, komandos.

Jau daugelį metų bwin glaudžiai bendradarbiauja su Portugalijos profesionalaus futbolo lyga (Liga Portuguesa de Futebol Profissional). 2005–2008 m. ji buvo pagrindinė Portugalijos futbolo lygos pirmosios divizijos rėmėja ir nuo to laiko išliko oficialiąja partnere.

Savo rėmimo veikloje bwin visada daug dėmesio skyrė tokioms populiarioms sporto šakoms kaip futbolas, motosportas ir krepšinis – ne tik tarptautiniu, bet ir vietiniu mastu. Partnerių sąrašas jau dabar išties netrumpas: bwin yra pagrindinė Real Madrid rėmėja, tarptautinė FIBA partnerė, visų Europos ir Pasaulio čempionatų rėmėja, nuo 2004 m. artimai bendradarbiauja su MotoGP, taip pat yra generalinė Jerez (Ispanija) ir Estoril GPs rėmėja.


2010-10-13 11:57:48
1324

Atgal


Naujienas gali komentuoti tik prisiregistravę ir prisijungę nariai. Jei dar nesate užsiregistravęs, tapkite "LTbet.com" vartotoju!
© 2004-2019 Sports IGL / LTbet.com   Atsakomybė  Gamble Responsibly 
Odds are correct at time of publishing but are subject to change.
Statymai   Lažybos   Pokeris   Kazino   TopSport   Orakulas   Tonybet   BalticBet   Domobet   Fonbet   Unibet   Triobet   bwin   marathonbet   azartas   Lažybų Statymai   Sporto Prognozės   Lažybų Prognozės   Lažybos Internetu   Lažybų Bendrovės   Lažybų Punktas   Futbolo prognozės   Krepšinio prognozės   Sportinis Pokeris   Pokerio Turnyrai   Pokerio Kombinacijos   LSPF   Pokerio naujienos   Pokerio Karta   Pokerio Taisyklės   Livescore   Rezultatai Gyvai   Eurolyga Internetu   Eurolyga Tiesiogiai   Žalgiris Tiesiogiai   Transliacija Internetu   Sporto Transliacijos   Sport24 gyvai   Ričardas Berankis   Kauno Žalgiris   VLPK   Kenoloto   Krepšinio Lyga   Totalizatorius   Dagonas   Moneybookers kortelė   Virtualūs pinigai   Prepaid kortelė   Prepaid Mastercard   Neteller kortelė   Uždarbis   "Du Karaliai"   Demasport   max24   Draudimas internetu  
Lažybų statymai ir statymu prognozes puslapyje LTbet.com atrenkami šiose lažybų bendrovėse: unibet, bwin, bet365, triobet (triobet.lt), tonybet, topsport (topsport.lt), orakulas (orakulas.lt).
8, 71 [0.13288593292236]