• M|ndiZ prieš 16 metų #87278

    ka ciu man nurodisnesi ka daryti,sudziau ,b**t ,kaip visi kad daro,,,,,ka ten darot jau taip,smaukote....nuo virtualaus pasaulio neislendate,mamyciu vaikeliai,akiniuoti...kartais stengiuosi cia numest koki ivyki kad mometa kokia uzdirbtumete,o cia dar gandonas burbuliuoja...nu vyre,atspausk bilietelius savo!

    ismok nuryti buduli.

  • beginner prieš 16 metų #87270

  • regimantaspa prieš 16 metų #87269

    ka ciu man nurodisnesi ka daryti,sudziau ,ble ,kaip visi kad daro,,,,,ka ten darot jau taip,smaukote....nuo virtualaus pasaulio neislendate,mamyciu vaikeliai,akiniuoti...kartais stengiuosi cia numest koki ivyki kad mometa kokia uzdirbtumete,o cia dar gandonas burbuliuoja...nu vyre,atspausk bilietelius savo!

  • domcia9 prieš 16 metų #87267

    Laikas Pastatyta Kursas Laimejimas Busena Informacija
    21:48 100.00 Lt 2.90 290.00 Lt Priimta Neatspausdinta +2

    Nr. Laikas saka Statymo tipas ivykio dalyvis Kursas Var. Baigtis Rezultatas
    8008 2007-09-19 Beisbolas Kas laimes 19/Chicago Cubs-Cincinnati 1.45 1 1 3-2
    8024 2007-09-19 Beisbolas Pranasumas /1,2/ 1.5-0/Washington-NY Mets 2.00 2 2 5,5-8

    praejo!

    Mindiz,kiek tau tokiu bilietuku atspausdinti?10?20? jei jis ne,,myznius' o tikras vyras tegul daro tai kaip visi ,o tokie palakstimai per mlb puslapi yra tik issikalinejimas

  • CUPID prieš 16 metų #87266

    ...na,regimantai,save statai kaip pakankamai suaugusi vyra,taciau elgiesi kaip mazas vaikas...jei kazkas prase taves irodyti, kad kazkiek statai uz savo stafkes-gal tiesiog atmesk jo kvaila pasiulyma,nes lindimas i smelio deze prie gero nepriveda....Jei kazkam netinka tavo prognozes (nors ju vadinti prognozemis negalima,tiesiog paprasti spejimai be argumentu),tiesiog nekreipk demesio ir nepulk karsciuotis kaip eilinis lietuvis....
    taigi siulyciau toliau dalintis tais spejimais ar informacija,taciau nuolatos rasyti savo laimetus bilietus yra labai vaikiska.,laikykis atstumo ir buk toks vyras,koks ten stovi prie bmw bei save pristato postuose...laikykis atstumo ir visada laimesi.

    p.s. kodel niekada nerasai NEPRAEJO,kai ivykis nepraeina?

    Tai, kad retkarciais paraso ir nepraejusius

  • M|ndiZ prieš 16 metų #87263

    mielieji,myzniukai! visada pasiziurekite kada pasiulau ivyki parasydamas (win) ,t.y pries varzybas! o ivykiu korteles parodau kad ir veliau ,vieno mano "gerbejo" prasymu,nes jis netiki kad as ka cia parasau ta pats imu! na patys supraskite,esame lietuviai-pavyduoliai....

    ...na,regimantai,save statai kaip pakankamai suaugusi vyra,taciau elgiesi kaip mazas vaikas...jei kazkas prase taves irodyti, kad kazkiek statai uz savo stafkes-gal tiesiog atmesk jo kvaila pasiulyma,nes lindimas i smelio deze prie gero nepriveda....Jei kazkam netinka tavo prognozes (nors ju vadinti prognozemis negalima,tiesiog paprasti spejimai be argumentu),tiesiog nekreipk demesio ir nepulk karsciuotis kaip eilinis lietuvis....
    taigi siulyciau toliau dalintis tais spejimais ar informacija,taciau nuolatos rasyti savo laimetus bilietus yra labai vaikiska.,laikykis atstumo ir buk toks vyras,koks ten stovi prie bmw bei save pristato postuose...laikykis atstumo ir visada laimesi.

    p.s. kodel niekada nerasai NEPRAEJO,kai ivykis nepraeina?

  • domcia9 prieš 16 metų #87258

  • kestyla prieš 16 metų #87243

    mielieji,myzniukai! visada pasiziurekite kada pasiulau ivyki parasydamas (win) ,t.y pries varzybas! o ivykiu korteles parodau kad ir veliau ,vieno mano "gerbejo" prasymu,nes jis netiki kad as ka cia parasau ta pats imu! na patys supraskite,esame lietuviai-pavyduoliai....

  • regimantaspa prieš 16 metų #87242

    geriau i eteri iseitu pries varzybas, tai tada nors kaz nors galetu pasinaudot(pavyzdziui as )

    mielieji,myzniukai! visada pasiziurekite kada pasiulau ivyki parasydamas (win) ,t.y pries varzybas! o ivykiu korteles parodau kad ir veliau ,vieno mano "gerbejo" prasymu,nes jis netiki kad as ka cia parasau ta pats imu! na patys supraskite,esame lietuviai-pavyduoliai....

  • kestyla prieš 16 metų #87241

    praejo!

    geriau i eteri iseitu pries varzybas, tai tada nors kaz nors galetu pasinaudot(pavyzdziui as )

  • regimantaspa prieš 16 metų #87240

    Mets win!

    praejo!

  • domcia9 prieš 16 metų #87239

    regimantaspa,itariu kad dauguma tavo bileteliu iseina i ,,eteri"po rungtyniu

  • regimantaspa prieš 16 metų #87238

    Laikas Pastatyta Kursas Laimejimas Busena Informacija
    20:56 100.00 Lt 2.25 225.00 Lt Priimta Neatspausdinta
    +2
    Nr.

    Laikas
    saka
    Statymo tipas
    ivykio dalyvis
    Kursas

    Var.
    Baigtis Rezultatas
    8005

    2007-09-21
    Beisbolas

    Kas laimes
    21/Florida-NY Mets
    1.50

    2


    8001

    2007-09-21
    Beisbolas

    Kas laimes
    21/Cleveland-Oakland
    1.50

    1

    praejo!

  • regimantaspa prieš 16 metų #87237

    Laikas Pastatyta Kursas Laimejimas Busena Informacija
    20:56 100.00 Lt 2.25 225.00 Lt Priimta Neatspausdinta
    +2
    Nr.

    Laikas
    saka
    Statymo tipas
    ivykio dalyvis
    Kursas

    Var.
    Baigtis Rezultatas
    8005

    2007-09-21
    Beisbolas

    Kas laimes
    21/Florida-NY Mets
    1.50

    2


    8001

    2007-09-21
    Beisbolas

    Kas laimes
    21/Cleveland-Oakland
    1.50

    1

  • domcia9 prieš 16 metų #87233

    vis delto paemiau atlanta
    regimantaspa,siandien i vakarus lysti bent jau mano manymu neapsimoka,loaiza nera toks patikimas kaip hernandezas,todel man cia no.....

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti