greendie 2005/06/29 11:37 #31824

Chicago White Sox - Detroit 1 1.94 8/10 win
Oakland - Seattle 1 1.57 8/10 win
Washington - Pittsburgh 1 1.63 9/10 win
Arizona - San Francisco 2 2.3 8/10 win

4/4 to ir tikejausi ir perduodu linkejimus litui

Ka manot?

  • chakalasz prieš 18 metų #32288

    nu 85% bus irgi neblogai

  • Litas prieš 18 metų #32265

    aisku kad bus ash sawo zodzio laikaus tik ash chia rasau ne del garbes o kad padeciau zmonem $ siek tiek gauti o ne pawaidinti koks ash kietas kaip tu tai megini daryt siaip ash losiu ne kad tapciau milijonieium kaip tu sakai o kad tureciau $ ir nereiketu dribt kai univere studijuosiu ir ash esu garantuotas kad kai baigsiu univerke net neuzklysiu i lazybu punkt nes tai tuscias laiko svaistymas ir amno talento svaistymas P.S.idesiu vakare stafkes

    na nzn as meno studiju nepasirinkes tai nzn kas tas vaidinimas visai yra ... tik nevaidink cia dabar gerosios mergeles marijos ... padejejo tipo geriau daryk pickus siaip tu mldc .. tik 90% tai tikrai nebus ...

  • greendie prieš 18 metų #32208

    aisku kad bus ash sawo zodzio laikaus tik ash chia rasau ne del garbes o kad padeciau zmonem $ siek tiek gauti o ne pawaidinti koks ash kietas kaip tu tai megini daryt siaip ash losiu ne kad tapciau milijonieium kaip tu sakai o kad tureciau $ ir nereiketu dribt kai univere studijuosiu ir ash esu garantuotas kad kai baigsiu univerke net neuzklysiu i lazybu punkt nes tai tuscias laiko svaistymas ir amno talento svaistymas P.S.idesiu vakare stafkes

  • Litas prieš 18 metų #32205

    na dabar mano rezas 75% nors vienas void buwo kuri skaiciuoju kaip pralaimejima taigi man reiktu biski pasistengt:) na mbl sezonas dar labai ilgas tai bus laiko susigriebt ir esme ne % o pelne

    tai nebus 90%?

    ne kur avoidas neskaiciuok isviso ... taip neidomu ...

  • greendie prieš 18 metų #32204

    na dabar mano rezas 75% nors vienas void buwo kuri skaiciuoju kaip pralaimejima taigi man reiktu biski pasistengt:) na mbl sezonas dar labai ilgas tai bus laiko susigriebt ir esme ne % o pelne

  • Litas prieš 18 metų #32203

    betingadvaisai

    nepades sekmes ...

  • NewBoy prieš 18 metų #32181

    Litas, nzn kas tu, bet is tavo keliu postu perskaites susidariau nuomone.


    tik visiskas debilas gali girtis kad gali pataikyti is 100 spejimu 90 ... tada jis butu milijonierius ... ir tikrai cia nerasinetu ...

    Visu pirma tu neaiskeregys. Tik visiskas debilas gali taip drasiai sakyt, kad jis to negali. Nesakau, kad as ji ginu, bet manau tau etikos niekas nedeste. Jeigu jis prisizadejo, taip ir padarys ir tada busi debilo vietoje. Jeigu tu netiki savimi, tai debilizuokis sau ir toliau, nes tai tave tik zlugdo.
    Antra, tu gali zinoti ta ir ana, bet tu niekada 100% negali zinot kas bus ir ko nebus.

    P.S. tikek savim ir nebuk debilas...

  • Litas prieš 18 metų #32150

    ash kiek pazystu ta zmogu greendie, tai patikekit tikrai geras specas ir jo stafkes reikia det single ir bus pliuso. Ir litai rimtai nesikelk, nes paskuj bus geda, kaj tu ji svekinsi

    jei is 100 90 pataikys tai butinai pasveikinsiu .. tik visiskas debilas gali girtis kad gali pataikyti is 100 spejimu 90 ... tada jis butu milijonierius ... ir tikrai cia nerasinetu ...

  • chakalasz prieš 18 metų #31989

    ash kiek pazystu ta zmogu greendie, tai patikekit tikrai geras specas ir jo stafkes reikia det single ir bus pliuso. Ir litai rimtai nesikelk, nes paskuj bus geda, kaj tu ji svekinsi

  • T-mac_salton` prieš 18 metų #31983

    Pataikysiu 90 is 100 tik kad ash per viena diena 7 ish 8 pataikiau (na nesekminga diena buwo) siaip pastebejau kad tu neishmanai nes pasiputes vaidinai kad visos stafkes ne uz ka nepraeis bet atsitiko kitaip gal susirupnk sawo ziniomis

    tik kai rashai parasyk koki aprasyma, apgink savo statyma,nes is salies atrodo kad speji is lempos, todel nesinori statyt. parases ivyki parasyk ir aprasyma.

  • Nerijusss prieš 18 metų #31977

    aCiu greendie uz laimetus pinigus;)
    praejo tapetas kur kofas virs 5 buvo:)

  • greendie prieš 18 metų #31975

    Pataikysiu 90 is 100 tik kad ash per viena diena 7 ish 8 pataikiau (na nesekminga diena buwo) siaip pastebejau kad tu neishmanai nes pasiputes vaidinai kad visos stafkes ne uz ka nepraeis bet atsitiko kitaip gal susirupnk sawo ziniomis

  • Litas prieš 18 metų #31974

    Ka manot?

    whahahahh... pavaryk 100 picku tada ziuresim kaip tau seksis .. pataikyti 4 is 4 galima net nieko nenusimanant beisbole .. atspek is 100 60 teisingai ir tada galesi man linkejimus siust ..

  • greendie prieš 18 metų #31969

    Tiesiog as laiko neturiu rasyti komentarus o mano pikai su laiku prades patys uz sawe kalbeti vakare vel ideisiu piku

  • Litas prieš 18 metų #31967

    Nu nesvarbu .. as cia prie nieko nesikabinu ... jo reikalas ar parasyti viena sakiny ir kazka sudominti ar to sakinio nerasyti ir paprasciausiai kopijuot pasiula ...

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn