Litas 2005/07/01 07:43 #32151

MLB

Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 1 @1.746 6/10 Pinnacle

Smoltz - si sezona 2.74ERA, per visa kareja su philadelphia sulose 30 startiniu macu is kuriu laimejo 12. bei surinko 3.56ERA. Patyres picheris jau daug metu losiantis mlb lygoje. Si sezona jo saskaitoje 17 startu kur paimtos 8 pergales. Paskutiniu metu jis tikrai geroj formos dabar veda 4 pergaliu serija. Tuose rungtynese pasiekta sezono vidurkio ERA. Siaip ar taip ji turi geriausia ERA komandoje t.y. geriausias picheris pagal si rodikli taigi manau Atlanta sieks pergales.

Padilla - na sezonas jam ne is geriausiu kolkas asmeninis rezultatas 3-7 bei 6.79ERA. Geriausias jo rezultatas si sezona 6.23 ERA per vienas varzybas. Startuodamas pralose paskutinius du macus Bostonui ir Sietlui atitinkamai 1:7 ir 1:5.

Apie rungtynes - Pirmos sios swerijos rungtynes. Atlanta turejo pries tai seroija su florida kur iskovojo dvi pergles is 4 rungtyniu. Philai tuo tarpu turejo 3 rungtyniu serija su metsais kur sugebejo paimti veina pergale. Dabar los 3 rungtyniu serija su atlanta.

  • Nerijusss prieš 18 metų #32350

    pinigai kas nakti dvigubeja

  • titasas prieš 18 metų #32330

    aciuuu greendie!!!! gajla del to vieno tasko bet ka jau padarysi pliuso yra

  • skestu prieš 18 metų #32328

    tik gaila tas paskutinis neparejo... 1 tasko truko nu bet nesvarbu... siandien gavosi daugiausiai pliuso (statant tik pagal greendie) per pastarasias dienas

  • Baikal prieš 18 metų #32326

    Nu gerai praejo kiep niekad...

    greendie toliau taip

  • Litas prieš 18 metų #32300

    Dekui, Tau to paties ir Atlantai

    atlantai tai butinai ...

  • Baikal prieš 18 metų #32298

    Dekui, Tau to paties ir Atlantai

  • Litas prieš 18 metų #32284

    Litas, gana jau koliotis su greendie kaip vaikams... pavyzdziui man, kaip ir daugumai sio forumo nariu ir lankytoju, visiskai nera svarbu kokie ir is kur pick'ai ir man visai nesvarbu ar greendie paaiskins savo spejimus, ar ne, as juo pasitikiu ir zinau kad beveik visada laimesiu. Su jo pagalba per tris dienas padvigubinau pinigus
    visdelto juk ir sio forumo slogan'as yra "mes megstame laimeti" o ne "mes megstame ismanyti sporta ir parodyti kokie del to esame kieti"... Greendie man padeda laimeti as uz ji... Tegu duoda dievas jam sekmes kad ir toliau bent panasiai eitusi...

    del manes gali buti ir taip ... sekmes jums visiems ... nes jos lazybose visada reikia ..

  • skestu prieš 18 metų #32277

    Litas, gana jau koliotis su greendie kaip vaikams... pavyzdziui man, kaip ir daugumai sio forumo nariu ir lankytoju, visiskai nera svarbu kokie ir is kur pick'ai ir man visai nesvarbu ar greendie paaiskins savo spejimus, ar ne, as juo pasitikiu ir zinau kad beveik visada laimesiu. Su jo pagalba per tris dienas padvigubinau pinigus
    visdelto juk ir sio forumo slogan'as yra "mes megstame laimeti" o ne "mes megstame ismanyti sporta ir parodyti kokie del to esame kieti"... Greendie man padeda laimeti as uz ji... Tegu duoda dievas jam sekmes kad ir toliau bent panasiai eitusi...

  • Baikal prieš 18 metų #32271

    na atrinkti atrinkta visai neblogas dalykas ... taciau is tiesu koks skirtumas kada rasyt picka ... man pvz ryte daug geriau nes tada pats dar nenukritusi kofa gali paimti .. nes vakare kofai buna iskraipyti ...
    aisku as nesakau kad blogai kopint visokius betingaivaisus taciau ir su ju pagalba nebus 90% ... ir joki kaperiai nepades ...

    Taip, sutinku. Lazybos yra lazybos cia buna visko

    Nu siandien Atlantos pergale pasirinkau. Zesim kaip bus.

  • Litas prieš 18 metų #32270

    Man tai ner skirtumo savo ar ne savo galva svarbu praitu...ir vsio aciu.

    na atrinkti atrinkta visai neblogas dalykas ... taciau is tiesu koks skirtumas kada rasyt picka ... man pvz ryte daug geriau nes tada pats dar nenukritusi kofa gali paimti .. nes vakare kofai buna iskraipyti ...
    aisku as nesakau kad blogai kopint visokius betingaivaisus taciau ir su ju pagalba nebus 90% ... ir joki kaperiai nepades ...

  • Litas prieš 18 metų #32268

    Ziuriu, kad pastarosiomis dienomis praktiskai nebera uz ka statyti. Vien tik beisbolas. Niekada labai nesidomejau amerikietisku sportu, todel galiu drasiai pasakyti, kad visiskai nesuprantu beisbolo taisykliu. Gal kas gali paaiskinti trumpai beisbolo taisykles ir i ka reikia atkreipti ypatinga demesi statant ant beibolo.

    ai tu juk anglu kalba ismanai .. nueik i oficialu mlb puslapi ir pora kartu persiskaityk rules turetum suprasti pagrindine minti ...

  • Litas prieš 18 metų #32267

    2 1.95 8/10

    Sekmes

    galejei atlantos ir nebesiulyt

  • Nerijusss prieš 18 metų #32248

    ir vel teks pasitiketi greendie

  • hai prieš 18 metų #32245

    Ziuriu, kad pastarosiomis dienomis praktiskai nebera uz ka statyti. Vien tik beisbolas. Niekada labai nesidomejau amerikietisku sportu, todel galiu drasiai pasakyti, kad visiskai nesuprantu beisbolo taisykliu. Gal kas gali paaiskinti trumpai beisbolo taisykles ir i ka reikia atkreipti ypatinga demesi statant ant beibolo.

  • greendie prieš 18 metų #32244

    Oakland - Chicago Sox 1 1.55 8/10 win
    Chicago Cubs - Washington 2 2.3 8/10 win
    Philadelphia - Atlanta 2 1.7 8/10 win
    LA Dodgers - Arizona -7.5+ 2 1.95 8/10 lost

    Na galejo but tas vienas taskas...

    Sekmes

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti