chakalasz 2005/06/28 12:54 #31695

Boston (-1.5) - Cleveland 1 @ 2.05 fonbet 9/10
Florida - Atlanta 2 @ 2.80 fonbet 8/10
Tampa Bay - Toronto 2 1 @.52 fonbet 10/10

ka manot?

  • Litas prieš 18 metų #31880

    Labai jau gerai atrodo clevelando picheris. Losia siame sezone gana patikimai. Pirmose rungtynese nugaletas bostonas 7:0. Manau clevelandai nusitaike i antra pergale sioje serijoje. Zinoma red sox gina cempionu titula taciau kaip sakau picherio pranasumas indenu puseje. Lee labai geroj formoj paskutiniu metu. Pwer paskutines 4 varzybas jo rezultatas 2:0 ir 2.42ERA. Kaip sakoma biciukas pagaves rimtma.

    Del floridos - Atlantos rungtyniu nieko negaliu pasakyt. Labai paini situacija. Torontas berods geriausias statymas.

    na vistik bostone daug kas priklause nuo picheriu .. cle paeme 12:8.. . torontas skyne pergale o del atlantos buvo teisus chakalaz ..

  • DM prieš 18 metų #31792

    Mano sios dienos statymas butu
    Cincinati - St. Louis Total 9 over 8/10

    Abi komandos zaidzia labai rezultatyvu beisbola atlieka labai daug hitu, pitceriai tokiam totalui pramusti taip pat atrodo labai gerai turi tikrai pakankamas eras. Siais metais komandos zaide 8 kartsu 5 kart pramuse toki totala. Cardinolu piceris zaide pries Cinci tris kartus ir per 16 iningu dave 13 runsu, Cinci piceris pries cardinolus mete 9.1 ininga ir dave nei daug nei mazai net 11 runu.
    Taigi sekmes.

    Rezultas 3, keista bet cia juk beisbolas.

  • chakalasz prieš 18 metų #31753

    Tai temos net netersk su savo tom beisbolo "lempom" arba rashyk normaliai kaip Litas tai daro vat ce zmogus ishaishkino padety viska u tu ka padarei naudingo tevynei,nieko bl....mano nikas "Svecias" negi aklas esi

    lempos ar ne, suzinosim rytoj ryte. Manau tu cia vienintelis tershi shita tema baily tu

  • Anonimas prieš 18 metų #31744

    Tai temos net netersk su savo tom beisbolo "lempom" arba rashyk normaliai kaip Litas tai daro vat ce zmogus ishaishkino padety viska u tu ka padarei naudingo tevynei,nieko bl....mano nikas "Svecias" negi aklas esi

  • chakalasz prieš 18 metų #31739

    Niekas su tenisu nesigavo Chakalaz tai meteis ant beisbolo,ce niekas nesigaus rankinis,boksas,galiausiai susitaikysi su ta mintim kad niekam tikes esi )

    Nu, kad tu klysti ir labai klysti. Tenisas man viskas ok gaunas, tik shiandien bobos loshia, tai tik viena stafke padariau teniso, O beibola shiaip ant lempos pabandziau pastatyt. O kas liecia del rankinio, tai po fules ir kashio, jis man labiausiai patinka, nes tevas aistringas rankinio fanatikas ir specas,(rankinio federacijoj kede turi) bet ash asmenishkai nestatau, nes Fonbet pasiuloje rankinio neideda. Ir shiaip jeigu toks drasus esi varyti, tai galejai bent nicka savo parashyti.

    lol

  • Anonimas prieš 18 metų #31736

    Niekas su tenisu nesigavo Chakalaz tai meteis ant beisbolo,ce niekas nesigaus rankinis,boksas,galiausiai susitaikysi su ta mintim kad niekam tikes esi )

  • Litas prieš 18 metų #31710

    2-2 4.83ERA

    Labai jau gerai atrodo clevelando picheris. Losia siame sezone gana patikimai. Pirmose rungtynese nugaletas bostonas 7:0. Manau clevelandai nusitaike i antra pergale sioje serijoje. Zinoma red sox gina cempionu titula taciau kaip sakau picherio pranasumas indenu puseje. Lee labai geroj formoj paskutiniu metu. Pwer paskutines 4 varzybas jo rezultatas 2:0 ir 2.42ERA. Kaip sakoma biciukas pagaves rimtma.

    Del floridos - Atlantos rungtyniu nieko negaliu pasakyt. Labai paini situacija. Torontas berods geriausias statymas.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti