• Bodrowas prieš 17 metų #69494

    12.10.2006 18:00 Alytaus "Alytus" - Jonavos "SK Dextera" H(0.00 - 6.50) [email protected] Triobet

  • Beniz prieš 17 metų #69482

    gal kas turit sendien kokiu pasiulymu del NKL?

  • [vabalas] prieš 17 metų #69245

    88-81 laimejo

  • Devilz prieš 17 metų #69244

    kaip sekasi ponaciam is zalgiris SM ?

  • [vabalas] prieš 17 metų #69239

    51-43 HT

  • [vabalas] prieš 17 metų #69238

    22-22 po pirmo kelinio

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #69232

    na manau cia zymiai per maza fora duodama sabonio mokyklai, turetu buti panasi i mru(tuo metu buwo 22)... perlas jau suzaide dvejas rungtynes siame sezone ir abi jas gavo: 21 tasku nuo akademijos-mru isvykoje ir namie 14 tasku nuo dexteros. komanda sudaryta is jaunu niekam nezinomu zaideju, ir mano nuomone bus vieni lygos autsaideriu... zalgirio dubleriai irgi nera labai patyre, taciau besidomintiems jaunimo krepsiniu turetu buti zinomos Roko u€?zo, Pauliaus Kleizos, Donato Motiejuno pavardes. Sie krepsininkai yra savo amziaus rinktiniu lyderiai ar vieni is lyderiu. Dubleriai kol kas yra iskovoje 2 pergales: namie pries druskininkus 24 taskais ir isvykoje po pratesimo 3 taskais pries puntuka. prognozuoju pergale bent 20 tasku skirtumu...

    o kaip del live?

  • fanazz prieš 17 metų #69228

    argumentai jei nesunku

    na manau cia zymiai per maza fora duodama sabonio mokyklai, turetu buti panasi i mru(tuo metu buwo 22)... perlas jau suzaide dvejas rungtynes siame sezone ir abi jas gavo: 21 tasku nuo akademijos-mru isvykoje ir namie 14 tasku nuo dexteros. komanda sudaryta is jaunu niekam nezinomu zaideju, ir mano nuomone bus vieni lygos autsaideriu... zalgirio dubleriai irgi nera labai patyre, taciau besidomintiems jaunimo krepsiniu turetu buti zinomos Roko u€?zo, Pauliaus Kleizos, Donato Motiejuno pavardes. Sie krepsininkai yra savo amziaus rinktiniu lyderiai ar vieni is lyderiu. Dubleriai kol kas yra iskovoje 2 pergales: namie pries druskininkus 24 taskais ir isvykoje po pratesimo 3 taskais pries puntuka. prognozuoju pergale bent 20 tasku skirtumu...

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #69226

    nu man geriausias statymas is sios lygos snd yra zalgirio dubleriu fora... turetu tikrai permust...

    argumentai jei nesunku

  • fanazz prieš 17 metų #69219

    sendien daug tos lygos rungtyniu. kas nusimano dal galit pakomentuot

    nu man geriausias statymas is sios lygos snd yra zalgirio dubleriu fora... turetu tikrai permust...

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #69218

    sendien daug tos lygos rungtyniu. kas nusimano dal galit pakomentuot

  • marmalis prieš 17 metų #68836

    Itariu kad NKL live nera ?

  • chakalasz prieš 17 metų #68763

    pizdic...metu laime siandien mes geriam

    ne tik sian, visa savaitgali

  • dzonis prieš 17 metų #68762

    dekui ant bajerio uzmeciau bet tas 5.35 visai neblogai pasitarnavo

    pizdic...metu laime siandien mes geriam

  • Bodrowas prieš 17 metų #68757

    Rudupis - Alytus 2@? 8/10 jei galesit parasykit koeficenta koficienta i mano statistika busiu dekingas kofa paimkit is triobeto kai duos pasiula

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti