• fanatikaz prieš 17 metų #61884

    Mano palaikymas suomiams teks

  • fanatikaz prieš 17 metų #61883

    Omnibet
    BAlkanovizija tesis ir siemet, o kadangi is Balkanu saliu pusfinalyje bsu tik bosniai ir albanai, tai dar daugiau sansu kad sios mazos ir nuskurdusios salies atstovai pateks i finala. Beje dainos ju negirdejau

    Pamirsai Makedoniju 

  • Rimvydas prieš 17 metų #61881

    Atsirado didesne sakute...
    Ireland pateks triobet 2.38
    nepateks betandwin 2.1
    sakute 11.5 % sakyciau ne tokia ir maza, jei kam reikia...

  • Sleepwalker prieš 17 metų #61876

    UK all the way...

  • Rimvydas prieš 17 metų #61875

    man tai anglu daina nereali, pastaciau kad jie laimes @9.00

    Triobet 18 kofas uz DB

  • Cash prieš 17 metų #61873

    jei kam reik ir kas renka sakutes tai
    omnyje 1.5 kad lt nepateks, baw 3.65 kad pateks
    Profit: 6.31 %
    --------------------------------------
    : 1.5 x 70.87 $ = 106.31 $
    : 3.65 x 29.13 $ = 106.31 $

  • chakalasz prieš 17 metų #61872

    man tai anglu daina nereali, pastaciau kad jie laimes @9.00

  • gintazas prieš 17 metų #61862

    Mane irgi gundo tas dalykas, kad estai nepateks, kazkaip daina niekuo neishisskiria - paprastas popsiukas reikes paimti

  • no`one prieš 17 metų #61857

    WElcome EUROVISION 2006 Champions, our motherland UK http://www.youtube.com/watch?v=gEBBkqkH ... ion%202006

  • Sonis prieš 17 metų #61856

    Albanija pateks i finala @3.60 Omnibet
    BAlkanovizija tesis ir siemet, o kadangi is Balkanu saliu pusfinalyje bsu tik bosniai ir albanai, tai dar daugiau sansu kad sios mazos ir nuskurdusios salies atstovai pateks i finala. Beje dainos ju negirdejau

  • Rimvydas prieš 17 metų #61855

    Nu del Turkijos nzn nzn, ash jau geriau imciau suomius arba airija, tik pastaroji jau labiau rizikingesne

    tai tu man tada pasakyk uz ka pusfinalyje balsuos balkanai ? BH ir kas dar? O prisiminkim istorija kaip atsirado finalai ir pusfinaliai tai beveik visi balkanai patenka i finala, o zinant kad pusfinalyje ju siemet nelabai daug nusimato ... paziuresim...

    pabandysiu atspet kas uzims paskutine vieta kofai neblogi, o kandidatu nera daug
    pirmiausia galvoju kad kas iseis is pusfinalio tas praktiskai neturi sansu uzimt paskutines vietos... o kandidatai manau tie patys kaip ir kiekvienais pastraraisiais metais:
    pirmiausia
    Prancuzija -( vel tu nacionalistu manau vel niekas nesupras, manau greiciau Lietuviai eurovizija laimes, negu jie prades angliskai dainuot ) 10 1/10 Topsport
    Ispanija - gaus tasku is Portugalijos, Andoros ir manau tuo viskas pasibaigs.... 10 1/10

    dar istrigo Estija nepaklius i finala 1.95 8/10 Omnibet (nors vakar dar buvo 2.2),

  • gintazas prieš 17 metų #61854

    Dar toki tapetuka susukau Svedija+Belgija+Rusija+BH+Turkija - 2.8 kofas
    nelabai tikiu kad kazkuri nepatektu, bet visko buna...

    Nu del Turkijos nzn nzn, ash jau geriau imciau suomius arba airija, tik pastaroji jau labiau rizikingesne

  • Rimvydas prieš 17 metų #61853

    Dar toki tapetuka susukau Svedija+Belgija+Rusija+BH+Turkija - 2.8 kofas
    nelabai tikiu kad kazkuri nepatektu, bet visko buna...

  • Rimvydas prieš 17 metų #61852

    Graikija top 3 1.75 9/10 triobet

  • gintazas prieš 17 metų #61851

    Suomiai valdys, bent uz patekimu  i finalu  galima paimt, tik kad kofas mazokas ~1.40. Bet va uŲia tai tikri zverys:
    http://www.cmar-net.org/interview/pictu ... ordi02.jpg

    Na ash jau senai buvau apsisprendes, kad juos imsiu, bet kol ruosiaus statyti tai ir kofas nukrito

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti