• Gediminas23 prieš 14 metų #135044

    jo as irgi issiunciau jam, bet rodo kad dar Siunciama, LaRumba as tau siunciau ir el.pasta, [email protected]

  • Dkn777 prieš 14 metų #135043

    Gavai RaLumba mano zinute i PM? Klausiu nes pas mane rodo, kad tau dar vis siunciama, o draugas jau seniausiai gaves.

  • photonas prieš 14 metų #135037

    Ka siusti emaila, unibeto slapyvardi ar kokia kita informacija?

  • LaRumba prieš 14 metų #135033

    Nu ka liko paskutiniai spėjimai ir rytoj iki pietų susisumuokite rezultatus (bent jau tie kur pretenduoja į pirmą 6-tuką)
    Ir tie 6 asmenys kurie bus pirmi galite iš karto (kai bus visi pasitvirtinę) man siųsti privačią žinutę arba emailu [email protected] ir nusiųsime patikrinimui

  • LaRumba prieš 14 metų #135032

    tai moteru eurolyga galima statyt ar ne? nes daugiau siandien kaip ir statymu nera

    galima, bet nelabai kas statė

  • donas21 prieš 14 metų #135031

    tai moteru eurolyga galima statyt ar ne? nes daugiau siandien kaip ir statymu nera

    Galima!

  • delavaraz prieš 14 metų #135030

    tai moteru eurolyga galima statyt ar ne? nes daugiau siandien kaip ir statymu nera

  • palaima prieš 14 metų #135029

    siame konkurse zaidziau del kortu kalades tai tikriausiai ir laimejau atspejas 11 is eiles http://www.ipix.lt/images/42342559.jpg

  • LaRumba prieš 14 metų #135021

    taip, 19 dieną dar galima statyt, bet kadangi kaip jau Dkn769 pastebėjo NBA spėjimų iš 19 į 20d. negalima spėti.
    Tuomet po konkurso kaip galima greičiau pasitvirtinkite spėjimus, kad galima būtų surinkti dalyvių nickus ir patikrinti Unibet'e dar iki išėjimo į savaitgalį

  • Gediminas23 prieš 14 metų #135020

    jo, del to ir klausiau ;D bet vargu ar verta bandyt ;D

  • Dkn777 prieš 14 metų #135018

    Parasyta imtinai, vadinasi 19 diena dar gali det, tik nba is 19 i 20 turbut jau nebus galima, taip, kad laiko mane aplenkti dar turi

  • Gediminas23 prieš 14 metų #135017

    LaRumba, o konkursas parasyta iki Lapkricio 19 dienos, tai dar visa 19 diena bus galima deti statymus, ar tik iki 19 dienos, ta prasme rytoj paskutine diena butu?

  • LaRumba prieš 14 metų #135016

    Izdivalkė gavosi su šitu konkursu Pradėjo žmonės šaudyt lygiąsias, manau norint rimtesnio konkurso reikėtų apribot įvykio koeficientą iki tarkim 5.

    Buvo siūlymas, tačiau vos ne vienbalsiai nuspręsta, kad tokio dalyko nereikia viewtopic.php?f=49&t=13331
    Išvada arba daugiau kašės konkursų nedaryt arba išimt lygiasias ar kažkas pan.

  • Gediminas23 prieš 14 metų #135014

    Kofu ribojimai, lygiuju isemimas, tai kita kart leiskit statyti, kaip minejo KrolasLt - foros ir totalai arba viska palikit kaip buve. Kas neleido kitiems statyti ant lygiuju ar pan. Pats tai darau labai retai, o jei kas pataiko tyliu, nes kontoroje yra pasiulymas ir juo zmogus naudojasi, ir jei as jo neemiau tai pats esu kaltas. Jei yra daug tam priestaraujanciu tai as mielai pritarciau nebent foroms ir totalams, bus tikrai teisingiausia.

    Matai cia yra tipiska Lietuva, dziaugiamasi kai kaimyno darzine dega, pykstama kai jam sekasi taisyklese nebuvo parasyta jokiu koeficiantu apribojimu, pasiula buvo pateikta unibet.com, tai ko jus norit? as pasirinkau tai koks man variantas atrode priimtinesnis, kas jums trugde rinktis pratesima? Aisku nieko asmenisko cia, taciau man su Dkn777 pasiseke si karta, gal but kita kart pasiseks jums

  • Dkn777 prieš 14 metų #135013

    Kofu ribojimai, lygiuju isemimas, tai kita kart leiskit statyti, kaip minejo KrolasLt - foros ir totalai arba viska palikit kaip buve. Kas neleido kitiems statyti ant lygiuju ar pan. Pats tai darau labai retai, o jei kas pataiko tyliu, nes kontoroje yra pasiulymas ir juo zmogus naudojasi, ir jei as jo neemiau tai pats esu kaltas. Jei yra daug tam priestaraujanciu tai as mielai pritarciau nebent foroms ir totalams, bus tikrai teisingiausia.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn