novogadras 2005/03/10 13:50 #15322

-5+/METALURG M.-LOKOMOTIV 1.67 4.00 2.06
Susitinka viskai priesingo stiliaus komandos. metallurgas negsta pulti,o ypac namie, lokomotivuj teks gintis, o jie tai labai gerai daro isykose. bet man labai jau patraukliai atrodo kofas 2.06 uz over topsporte arba
+2.5Metallurg M. 1.85 (OMNIBET) tik truputi baisu del lokomotivo ginybos.
na tikekimes metallurgas zais kaip daugelyje savo rungtyniu namie
Jaroslavl Magnitogorsk 2:3
Magnitogorsk Jaroslavl 2:2
Jaroslavl Magnitogorsk 4:2

gal turit kokiu minciu del siu rungtyniu?

  • lupuss prieš 19 metų #15974

    :cry: degiau ir as su Lada, buvau isitikines jog bus maziau4,5 saibu, o ikale....

    Ble debilai, treneris aiskiai norejo paekspermentuoti su atsarginiais zaidejais, tie nesamoniu pridirbo rezas 3-2 pabaigoj keicia vartininka i zaideja likus 4 sec iki pabaigos imusa 3 banke,ble sitoki tapeta galinga susiko

  • wigga prieš 19 metų #15969

    Ziurekit kad po to, neatiduotu visos stavkes be kofo, maciau kazkam tai taip buvo orakule suma buvo ispudinga

    ka cia kalbi. jeigu jie zino, kad pastatei po laiko tai aisku, kad prilygins 1

  • Erikas888 prieš 19 metų #15966

    degiau ir as su Lada, buvau isitikines jog bus maziau4,5 saibu, o ikale....

  • lupuss prieš 19 metų #15963

    Bl nx reikejo Ladai ekspermentu

  • lupuss prieš 19 metų #15955

    Ziurekit kad po to, neatiduotu visos stavkes be kofo, maciau kazkam tai taip buvo orakule suma buvo ispudinga

  • Erikas888 prieš 19 metų #15953

    Truputi nesamone, kad si foruma gali stebeti SNIPAI bet pas kuriuos isties reakcija nebloga, bet as perspejau draugeli, kuris pastate, o tada parasiau Xaxa, nevykeliai orakulas

  • lupuss prieš 19 metų #15952

    Jau nebe duoda , o Lada tikri durniai komandos sudetis nesamoniga

  • Erikas888 prieš 19 metų #15951

    galima paplot orakuliokams tereikejo man parasyt ir po 5mni isemet, bravo ziopliai, kita karta nemiegokit, tas pats liecia ir TopSporta....vienineliai nemiega Omnibetas...

  • Erikas888 prieš 19 metų #15948

    greit visi bekit i orakula ir statykit, kad po pirmo kelinio Lada pralos kofas 3,81....patikimumas 10/10, nes tie durniai priima statymus iki 18val o po pirmo kelinio lada jau gauna 1-2....

  • lupuss prieš 19 metų #15335

    Komentuoti ner laiko , bet betandwine , visi agituoja Uz Neftechimika,kofas neblogas 2.28
    Severstalis praktiskai prarado turnyrine motyvacija, o neftechimikui labai reikalingi taskai

  • IgZeM prieš 19 metų #15323

    nu gal ce siek tiek value yra ant overio , bet kaip pats parasei tarpuusavy golai sukas ~5 tai nemanau kad verta rizikuot. As nelabai gaudaus hakejui , tai tenka tik skaityt tai siandien dejau Dinamo +3.5 ir SKA v AK Bars +4.5

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti