sanulam 2005/03/10 08:16 #15273

Siuokart apsiribosiu 3 statymais. Du be komentaru.

Linkoping-Sodertelje TM 5.5 @1.6 (Gamebookers) 8/10
Farjestad-Modo 2+0.5 @ 2.11 (Pinnacle) 8/10
Trecias idomesnis.

Timro-Djurgorden 1@ 1.85 (Expekt) 8/10

Timro netiketai susidure su labai arsiai nusiteikusiais stokholmieciais. Mazo miesto dar mazesnio priemiescio komandos paprastai ideda visa sirdi ir dar daugiau, kai reikia kaltis su sostines atstovais, kurie paprastai buna favoritais. Siuokart atvirksciai. Djurgordenas eina i prieki 80-cia precentu del pasiaukojamo komandinio zaidimo. Likusi ju sekmes dalis - Kiprusovas. Taip, deja - nepramusamoji siena siuo metu grybauja. Kaip ir dar vienas siaip jau labai solidus gynyboje bicas - Aki-Peetri Berg'as. Del ju individualiu ir labai grubiu klaidu buvo imustos bankes i Timro vartus. Tai, aisku nepaaiskina kodel Timro patys nemusa. Bet turbut cia jau reikia pagirti djurgordeno gynyba ir vartininka Teodore. Viska sita issakes noriu prideti, kad lieku istikimas savo ankstesniai prognozei: Entuziazmas gali pagelbeti vienose rungtynese, na dvejose. Bet serija is 7 turi laimeti stipresni. Jei Timro gauna sitas.... kaput. Todel ir imu ne pati geriausia kofa (realus turetu buti apie 2.1) - nera is ko rinktis - negi imsi frolundos 1.25.....

  • sanulam prieš 19 metų #15627

    Bet kas is to , babkiu nuo to nebus daugiau nei pas mane nei pas tave

    Klausiau kur p....ja DEL NUOMONES, o ne del porungtyniniu pareiskimu.

  • lupuss prieš 19 metų #15626

    Pilnai imanoma, kad po rungyniu vel islys Lupus ir pasakys, kad jis sudejo visas laimejusias komandas i tapeta. Bet cia jau nieko nepadarysi - genijai gimst nedaznai, ir ju minciu tekmes paprasiems mirtingiesiems nesusekt. jei mastyt zemiskais terminais.

    Bet kas is to , babkiu nuo to nebus daugiau nei pas mane nei pas tave

  • draska prieš 19 metų #15615

    o gal jis noretu,bet niekas to nepadaro:))) suciu:))

  • sanulam prieš 19 metų #15613

    Kaip matai is kofu ir is antro tapeto pliusasir tai pademnge 1 tapeta, ir pliuso padare
    Jei nors vienos lygiosios buciau sudeges, deja pasiseke.
    Dabar aisqu , vel bus kruva tavo komentaru
    Kad ir vakar ant DEL lygos irgi geras kofas nuskilo (9,6 dvi komandos), ir vel tai padenge ir padare pliuso nuo visu tapetu, bet kam tai rupi
    Gal ir galeciau parasyti savo nuomone apie sios dienos varzybas, bet pradesi aiskinti kad tu siam versle labai ilgai ir tu geriau uz mane viska supranti Del to , tai ir nedarau

    Kruvos komentaru nebus, bet pora punktu:
    Pirmiausia - sakai, dejai kofa 9.6 kuris praejo ir kam tai rupi? Man - labai. As irgi noreciau toki uzdeti. Ir jei turejai gera priezasti tiketi tu komandu pergalemis ir nepasidalinai... Va kai po visko parodai, ka dejai - tada tai kam tai rupi.
    Antra - parodyk tu man nors viena komentara, kur tave kas nors py...ja del tavo nuomones? Paklausei apie kofa 1.2 - as tau pasakiau savo nuomone, ir kodel ji tokia. Jei priemei tai kaip izeidima - sorris - as tikrai neketinau taip susukti atsakymo. Kur nors kitur diskusijoje is taves kas nors tyciojosi? Kazkaip nepamenu...

  • Makiavelis prieš 19 metų #15550

    tai as tau ir patiriu,kad jeigu matai dideli kofa, kuris tavo manymu labai realiai gali praeiti, tai geriau ji vienetiniu paimti. ir nereikia draustis nuo jokiu lygiuju. prapisai tai prapisai, laimejai, tai laimejai:)

  • lupuss prieš 19 metų #15547

    Makeveli imk ta 3.66 dek su viena komanda dek su priesinga, asq apie lygesias reik pagalvoti(kad ju nebutu), gali ir ant ju, bet, kol kas man padeda Asq ta 3.66 paimi ir viena, gal ir nikertu lazybu , bet cia gal visi patyre zaidejai, gali greiciau ispyzdavoti negu pasidalinit savo patirtimi, kol kas tik to ir sulaukiu.............

  • Makiavelis prieš 19 metų #15545

    lupuss, nu jeigu tu 3.66 kofa klijuoji dar su kazkokiu ivykiu, tai tu dar neikerti lazybu...as lyn visus plaukus nuo galvos israuciau,jeigu vakaryksti 3.66 ideciau i tapeta is dvieju ivykiu ir tas antras ivykis nepraeitu

  • lupuss prieš 19 metų #15544

    Pilnai imanoma, kad po rungyniu vel islys Lupus ir pasakys, kad jis sudejo visas laimejusias komandas i tapeta.

    Jei parasiau kad paemiau reiskias taip ir buvo
    Bl**t cia reik pradet aiskinti
    1tapets 2 tepets
    vastra vastra
    timra djurgarden
    fajerstad fajerstad
    Nepasitikiu Timra ir tiek
    Kaip matai is kofu ir is antro tapeto pliusasir tai pademnge 1 tapeta, ir pliuso padare
    Jei nors vienos lygiosios buciau sudeges, deja pasiseke.
    Dabar aisqu , vel bus kruva tavo komentaru
    Kad ir vakar ant DEL lygos irgi geras kofas nuskilo (9,6 dvi komandos), ir vel tai padenge ir padare pliuso nuo visu tapetu, bet kam tai rupi
    Gal ir galeciau parasyti savo nuomone apie sios dienos varzybas, bet pradesi aiskinti kad tu siam versle labai ilgai ir tu geriau uz mane viska supranti Del to , tai ir nedarau

  • sanulam prieš 19 metų #15542

    a, pamirsau - soderiu under - 90%. Sumuso jie praejusiose 6, bet manau cia anomalija o ne taisykle. 9/10

  • sanulam prieš 19 metų #15541

    SIS SVEDU ATKRINTAMUJU TURAS GANA SUNKUS ( blet - caps lockas) kaip jau rasiau - mano nuomone visas velju ant modo. Pilnai imanoma, kad po rungyniu vel islys Lupus ir pasakys, kad jis sudejo visas laimejusias komandas i tapeta. Bet cia jau nieko nepadarysi - genijai gimst nedaznai, ir ju minciu tekmes paprasiems mirtingiesiems nesusekt. jei mastyt zemiskais terminais, tai djurgordenas irode, kad jie (sukos) nusiteike rimtai ir sitose rungynse as neimsiu nei timro nei djurgordrno. nebent totala under.
    Del Linkopingo-Soderiu as gana venareiksmiskai nusiteikes - sodertelje su fora +0.5. Lygiuju tikimybe palei 60% ir as manau kad soderiai siuo metu geresne komanda. Jie gali pralosti pratesime ir pratesti serija ( kiekvienos rungtynes atnesa klubui minimum 100 000 zaliu) , bet panasiausia kad sodertelje turetu laimeti jau dabar. 8/10

  • sanulam prieš 19 metų #15539

    cia ne siulymas stavkei, tik mano uzsispyrimo iodymas... Praejusiose rungtynese farjestadas laimejo 5-4 ir pagal zaidima tai buvo ziauri neteisybe. Modo buvo geresni visuose komponentuose, bet fortuna nuolat rode jiems skyle esancia tarp dvieju didziausiu zmogaus kune raumenu. (Ismanatys anatomija supras apie ka sneku). Sitos rungtynes ir vel bus zaidziamos Farjestadijoje. Jei Modo laimi - serija keliasi i Ornskoldsvika. abi komandos postipriai nukentejo traumu/nuobaudu poziuriu per paskutines rungynes. Modo (turbut) neteko forsbergo (px) hedin (blogai) svartvadet (labai blogai) ir aucoin (super). Farjestade nelos steen, nordstrom, berglund. Modo pralose 3 rungtynes del NHL zvaigzdes Aucoin pasyvumo, neprotingu sprendimu ar tiesiog chamisko poxuizmo. Kad jo nebus - aaaachujenas pliusas. Kaip netektys paveiks farjestada - sunku pasakyti. Visgi... zinant modo potenciala ir ekonomikos desnius manau kad serija dar sugrys i farjestada t.y sitas rungtynes laimes MODO 10/10. Max stavke (man) su kofu 3.9 Expekte.

  • sanulam prieš 19 metų #15525

    Na, nors man ir ne taip sekasi kaip lupus - tapetai su kofais palei 10 nepraeidineja, bet manau galiu pasiulyti jums labai nebloga stavke. Betandwin ir Playit siulo Svedijos Alsvenskan siaures pogrupio rungtynes Kovland- Arboga ir kofas uz Arboga 1.55
    Arboga zaide alsvenskan, Kovland is zemesnes lygos. Kofas toks todel, kad Arboga namuose nesugebejo aplosti Orebru - kitos komandos is zemesnes lygos. Reikalas tame, kad Orebru yra sitaip stipriai stumiama i virsu, tiek babkiu i ja pumpuojama, kad as laaabai nustebciau, jei ji neprasimustu i alsvenskan. Kovland tiesiod gera trecios lygos komanda, kuri bandys pasipriesinti antros lygos vidutiniokei. Manau arboga eis nesunkiai. maksimalus statymas 10/10

    Arboga laimejo 6-1. Idomiausia, kad laimejo ir Orebru, aplosdami komanda is aukstesnes lygos - Sundsvali net 7-0. Va tau ir trecia lyga.... Belieka pripazinti, kad Arbogos-Orebru lygiosios 5-5 buvo teisingas rezultatas, nors arbogieciai ir keikiasi, kad turejo laimeti.

  • sanulam prieš 19 metų #15420

    Na, nors man ir ne taip sekasi kaip lupus - tapetai su kofais palei 10 nepraeidineja, bet manau galiu pasiulyti jums labai nebloga stavke. Betandwin ir Playit siulo Svedijos Alsvenskan siaures pogrupio rungtynes Kovland- Arboga ir kofas uz Arboga 1.55
    Arboga zaide alsvenskan, Kovland is zemesnes lygos. Kofas toks todel, kad Arboga namuose nesugebejo aplosti Orebru - kitos komandos is zemesnes lygos. Reikalas tame, kad Orebru yra sitaip stipriai stumiama i virsu, tiek babkiu i ja pumpuojama, kad as laaabai nustebciau, jei ji neprasimustu i alsvenskan. Kovland tiesiod gera trecios lygos komanda, kuri bandys pasipriesinti antros lygos vidutiniokei. Manau arboga eis nesunkiai. maksimalus statymas 10/10

  • lupuss prieš 19 metų #15396

    Ech Fajerstadas panervavo, bet svarbiausia rezas
    Nu cto ,Igraim hokej
    Mano tapets
    Vastra
    Djurgarden
    FBK

  • sanulam prieš 19 metų #15395

    Zopa visi 3 pro sali. eina jie pypt

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn