Gasol 2006/01/10 17:13 #51728
  • mYsLiuS prieš 18 metų #51787

    Nu yo geriausi statymai sulose lygiosiom Bobcats ir Suns

  • Gasol prieš 18 metų #51782

    Ir visgi pralosei trecias kartas nemeluoja nors netiketai zaide Paul

    Nieko,as juk rasiau,kad desiu maza suma uz Hornets pergale. Didele suma dejau uz Celtics pergale,man kofo pilnai uzteko . Tad galima sakyti,si karta pasiseke mums abiems

  • chignix prieš 18 metų #51781

    Ir visgi pralosei trecias kartas nemeluoja nors netiketai zaide Paul

  • chignix prieš 18 metų #51742

    Dragon20 kodel tu cituoji kitu postus ir fludini nepasakydamas ne zodzio? Chignix kolkas kai tu man priestaraudavai,budavai neteisus paziuresim ar praeis tavo -8... GL!

    Cia ne argumentas, juolabiau tu priestaravimu vos du buvo kaips akoma trecias kartas nemeluoja

  • Gasol prieš 18 metų #51737

    Dragon20 kodel tu cituoji kitu postus ir fludini nepasakydamas ne zodzio? Chignix kolkas kai tu man priestaraudavai,budavai neteisus paziuresim ar praeis tavo -8... GL!

  • chignix prieš 18 metų #51732

    Is esmes negalima kategoriskai kakzo teigt nes be Paul dar nezaide namie, bet kazkaip tokie faktai kaip Detroito pralaimejimas namie ir Hornets pralaimejimas 8iais taskais Atlantai vercia suabejot ar sugebes Hornets negaut bent 10 tasku.

  • Dragon20 prieš 18 metų #51731

    Trumpai,nes nera laiko! Imu Boston pergale,nes nemanau kad pralaimes Atlantai 3 kartus .Dar uzdesiu maza suma uz Hornets pergale,+8.5 butu saugiau,bet noriu didelio kofo.Hornets man atnese jau daug $,nes kai tik zaizdavo prie lyderi,as dazniausiai dedavau uz NO pergale.Hornets namie gali iveikti bet ka! Detroitas pries silpnesnes komandas zaidzia blogai. Nors ir Paul traumuotas,as pasikartosiu is anksciau-ir be jo matau kitu pajegiu Hornets zaideju.

  • Gasol prieš 18 metų #51729

    Trumpai,nes nera laiko! Imu Boston pergale,nes nemanau kad pralaimes Atlantai 3 kartus .Dar uzdesiu maza suma uz Hornets pergale,+8.5 butu saugiau,bet noriu didelio kofo.Hornets man atnese jau daug $,nes kai tik zaizdavo prie lyderi,as dazniausiai dedavau uz NO pergale.Hornets namie gali iveikti bet ka! Detroitas pries silpnesnes komandas zaidzia blogai. Nors ir Paul traumuotas,as pasikartosiu is anksciau-ir be jo matau kitu pajegiu Hornets zaideju.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti