chakalasz 2006/02/06 10:15 #53878

Nu ka pirmadieni shudina pasiula, tai bent NBA yra normaliai. Kadangi imu tik totalus, tai patrauke aky siandien:
-17 Ilgauskas
-26 McGrady T.
-10 Songaila

Reik viena issirinkt, tai ilgauskas man geriausiai atrodo.

  • chignix prieš 18 metų #54025

    vel tas duhas kazko nori dusk n* tu tik asile duhas esi toks ir liksi.Tu cia apie save kalbi,kad minuse sedi ir lopas esi nereik sakyt ir pats zinau,kad tu lopas kuri duhina

    Paskaityk ka parasei. Negeda paciam uz savo visika kulturos stygiu? Nu kad minuse nesedziu kiek matau... O siaip vargsas tu visiskai nuo lazybu nervai pakrike.

  • glosw prieš 18 metų #54023

    Jei lopas esi tai minuse ir sedi...

    vel tas duhas kazko nori dusk nx tu tik asile duhas esi toks ir liksi.Tu cia apie save kalbi,kad minuse sedi ir lopas esi nereik sakyt ir pats zinau,kad tu lopas kuri duhina

  • Head-Ache prieš 18 metų #54019

    , Be to lebronas sumete savo vidurki

    Nu prasau, toli, toli iki over...

  • chignix prieš 18 metų #54018

    uzdyka neiciau cia svajone tavo:)) minuse sedet

    Jei lopas esi tai minuse ir sedi...

  • glosw prieš 18 metų #54015

    uzdyka neiciau cia svajone tavo:)) minuse sedet

  • chakalasz prieš 18 metų #54014

    o su kuom?su uodega?
    na jei taip mastysi ,tai tuoj i pagr .puslapi pateksi.

    jega, mano svajone issipildys. I nba nepatekau tai bent i pagr. psl pateksiu, zjbs

  • draska prieš 18 metų #54008

    Padariau isvada, kad cia su galva maziausiai reik mastyt

    o su kuom?su uodega?
    na jei taip mastysi ,tai tuoj i pagr .puslapi pateksi.

  • chakalasz prieš 18 metų #54006

    Padariau isvada, kad cia su galva maziausiai reik mastyt

  • mp3_ prieš 18 metų #54003

    Head-Ache, Be to lebronas sumete savo vidurki

  • mp3_ prieš 18 metų #54002

    Zinau jo pozicija, bet jis puikiai gali pabut ir SF, o Korveris SG. Taippat Korveris atsiputes gali pastovet prie Wesley, kol Igoudala ryskinsis su T.Mac. O del tu kas kiek mete tai isvis nesamone parasei. Lebronas vidurkio nepermete tai yra UNDER, o Kobe yra Kobe, pirmose rungtynese pries Raptors jis buvo pelnes 11pts. matei kas buvo kitame mace 81pts. Su T-Mac tas pats, kartais ji gali uzdengt, kad ir koks asilelis, kartais ir Artestas ar Bowneas to nepadarys. Krc man NO BET

    o tau neatrodo kad gali kartais visus uzdengti? galesim pabaigt diskusijas rytj ryte.

  • Head-Ache prieš 18 metų #53995

    , visu pirma Iguodala yra SG,o ne SF.
    bet jeigu tu ji laikai SF tai jo ginyba tikrai nera ispudinga. O siaip mano manymu T-mac turetu dengti Korveris.
    Lebronas ileido 31
    Kobe ileido 48 ir t.t

    Zinau jo pozicija, bet jis puikiai gali pabut ir SF, o Korveris SG. Taippat Korveris atsiputes gali pastovet prie Wesley, kol Igoudala ryskinsis su T.Mac. O del tu kas kiek mete tai isvis nesamone parasei. Lebronas vidurkio nepermete tai yra UNDER, o Kobe yra Kobe, pirmose rungtynese pries Raptors jis buvo pelnes 11pts. matei kas buvo kitame mace 81pts. Su T-Mac tas pats, kartais ji gali uzdengt, kad ir koks asilelis, kartais ir Artestas ar Bowneas to nepadarys. Krc man NO BET

  • Head-Ache prieš 18 metų #53992

    Axujenas komentaras...
    "...zaist uz jo under nesamone, o over irgi nelabai nusimato..."
    Tai kas nusimato tuomet? Tai realiausias variantas X? O jei kitur totalas su .5, kai X ner? Ka tada daryt?

    Siulau nestatyt...

  • mp3_ prieš 18 metų #53959

    Head-Ache, visu pirma Iguodala yra SG,o ne SF.
    bet jeigu tu ji laikai SF tai jo ginyba tikrai nera ispudinga. O siaip mano manymu T-mac turetu dengti Korveris.
    Lebronas ileido 31
    Kobe ileido 48 ir t.t

  • CUPID prieš 18 metų #53958

    Prasciausia, bet turi savo gretose Igudala tas tai tikrai atletiskas ir puikiai gynyba ismanantis vaikinas, beto jei los du pries du Dalambertas taippat staigus ir greitas centras. Krc atsokit nuo to T-Mac zaist uz jo under nesamone, o over irgi nelabai nusimato.

    Axujenas komentaras...
    "...zaist uz jo under nesamone, o over irgi nelabai nusimato..."
    Tai kas nusimato tuomet? Tai realiausias variantas X? O jei kitur totalas su .5, kai X ner? Ka tada daryt?

  • Head-Ache prieš 18 metų #53957

    as papriestarausiu chakalasz ir pasiulysi T-mac over 26 aiskinau anksciau del ko mano manymu sendiena permes be to phila viena prasciausiu ginybos komandu.

    Prasciausia, bet turi savo gretose Igudala tas tai tikrai atletiskas ir puikiai gynyba ismanantis vaikinas, beto jei los du pries du Dalambertas taippat staigus ir greitas centras. Krc atsokit nuo to T-Mac zaist uz jo under nesamone, o over irgi nelabai nusimato.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti