chignix 2006/02/08 13:34 #54128
  • chignix prieš 18 metų #54326

    Jo geras Saro pasas

  • gintazas prieš 18 metų #54323

    Siulau siandiena paziureti www.nba.com desinej pusej esanti NBA TV broandband, nakties geriausiu ataku 10-uka (NBA TV TOP 10: WEDNESDAY). Pamatysime ir saviskiu...

  • chignix prieš 18 metų #54306

    Na atsiprasau apgavo mane tarybine valdzia su smegenimis ir T-mac apgavo vel nepataikydamas nifiga. O Siaip turiu prisipazint Grizau ant vidurio rungtyniu, isijungiau ir uzmigau, tad nemaciau Zodziu geda man... DAUGIAU TAI nepasikartos pazadu!

  • draska prieš 18 metų #54289

    naudingo... hmmm. Nieko tokio nezinau. Galiu pasakyti, kad su Draska vos nesusimusem aptarinedami Hjustona su Lakers. Ir jei lakers gaus daugiau kaip 6 as busiu be reikalo is seno zmogaus issisaipes uz meile Hjustonui ir Van gandziui

    nihuja mes nesimusem,sakiai leikeriai islos nes tak nado,nieks i los andzela nepriims su 0-5 pergaliu kraiciu .Dar sakiai kad hJustonas smirdi, na tu arciau,iki Ouklando dvokas greiciau nuejo,o va siandien ir per atlanta jis persirito,
    Na nutarem nestatyt to maco,as sutaupiau,tu nelaimejai,kaltas. Atsiprasau:)

  • sanulam prieš 18 metų #54286

    Nu man nemokamai dave, bet as gal cia spejau dar tarybiniais laikais kazkaip kai valstybe mumis rupinosi. O dabar net nezinau, pagal zmones itariu, kad Brazauskas nebedalina nemokamai

    zinai, sakyuŲiau - tave isdure. Kazkoki sudu  pakiso vietoj smegenų. Bet negali pykti - kai nemokama gauni nepasiputosi...

    P.S. Juokauju - nieko asmenisko

  • sanulam prieš 18 metų #54284

    gerai. tylek - rytoj per nba apzvlga paziuresiu ir viska issiaiskinsim.

  • sanulam prieš 18 metų #54283

    nu jus chebra zagnuli su cenzura
    ten, asteriksu vietoje visai nekaltas zodis buvo.....

  • sanulam prieš 18 metų #54282

    sedziu darbe ir nematau rungtynu hjustono-lal. chignix, 2 klausimai:
    1. ar grazios rungtynes?
    2. ar zvaigzdunai dengia vienas kita?

    Taip/ne man uzteks. rimtai. neisipisineju tiesiog idomu nes neturiu galimybes stebeti - dirbu.

  • chignix prieš 18 metų #54243

    Nu negrai gi tokie truputi kitokie, tai zinai paims ir pageres, kartais noras daro stebuklus. O siaip namu sienos lemia nemazai. Na nezinaus akau ziuresim varzybas ir nuspresim kas kaip, gal as teisus o gal tas sefas

  • sanulam prieš 18 metų #54241

    O kodel staiga tikejimas, kad greideriui pageres pataikymas? kad po keliones valanda papildomai padirbejo individualiai? jie gi pries 2 dienas lose - labai puike jis tada svaide. Nuostabiai tiesiog. Neee. kak havarit nash darahoj shef - jesli durak, to eto na dolgo

  • chignix prieš 18 metų #54239

    O del T-mac su kobe tai nemanau, kad baudu metymas toks jau reginys. ir nemanau, kad jie vienas kita dengs - butu glusa prarasti pagrindinius puolimo ramscius atliekant toki darba kuri bet koks role player gali netgi geriau atlikti. Ir kazi ar kuris nors is zvaigzdunu nores va taip suremti ragus ir rizikuoti pasirodyti prastesniu. Zodziu Yao metys baudas, Kobe metys baudas, o greideris ramiai svaidys jumperius ir vis ruskanesniu veidu ziures i mazejanti pataikymo procenta. Deja, dauguma Hjustono rungtyniu shou elementu turi tiek pat kiek .... et - nesugalvojau su kup cia palyginti

    Na kiekvienas turim savo nuomone, Kobe pezejo kad dengs Greideri nu zodziu kaip bus pamatysim. O siaip netikiu kad T-mac ir vel taip rpastai metys O kas teisus matysim po varzybu.

  • sanulam prieš 18 metų #54237

    O del T-mac su kobe tai nemanau, kad baudu metymas toks jau reginys. ir nemanau, kad jie vienas kita dengs - butu glusa prarasti pagrindinius puolimo ramscius atliekant toki darba kuri bet koks role player gali netgi geriau atlikti. Ir kazi ar kuris nors is zvaigzdunu nores va taip suremti ragus ir rizikuoti pasirodyti prastesniu. Zodziu Yao metys baudas, Kobe metys baudas, o greideris ramiai svaidys jumperius ir vis ruskanesniu veidu ziures i mazejanti pataikymo procenta. Deja, dauguma Hjustono rungtyniu shou elementu turi tiek pat kiek .... et - nesugalvojau su kup cia palyginti

  • chignix prieš 18 metų #54236

    Nu man nemokamai dave, bet as gal cia spejau dar tarybiniais laikais kazkaip kai valstybe mumis rupinosi. O dabar net nezinau, pagal zmones itariu, kad Brazauskas nebedalina nemokamai

  • sanulam prieš 18 metų #54234

    kam dave? Kur? kada? po kiek?

  • chignix prieš 18 metų #54233

    naudingo... hmmm. Nieko tokio nezinau. Galiu pasakyti, kad su Draska vos nesusimusem aptarinedami Hjustona su Lakers. Ir jei lakers gaus daugiau kaip 6 as busiu be reikalo is seno zmogaus issisaipes uz meile Hjustonui ir Van gandziui

    Na mano nuomone Houston laimes daugiau nei 6, bet man kazkaip ta dvikova slidi, konkreciai labiau domina t-macvs Kobe. Turetu but geras reginys, va reiks alaus pasiimt ta proga O siaip del saltiniu informacijos manau kas nori tas randa, juk tam dievas ir dave mums smegenis.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti