Vyrass 2006/12/24 06:55 #72083

Ka galvojate zmones apie sitas rungtynes,pasakikyte VISKA ka manote apie jas:zaidejai,persvara,taskai ir galiausiai net rungtyniu baigti.Jei galite visi pasakykite po viena spejima,kuris jusu nuomone galimas,kaip 100% spejimas...

  • Blaine prieš 17 metų #72144

    Nu jei nors viena is siu komandu pralaimes,tai jau bus sumautas FIXAS! Siandien privalo laimet: POR,WAS,LAC,DET,CLE !!! (cia apie foras kalbama)

    bl butu 5-0 man jei ne sumautas NY nu teks tenkintis 4-1

  • Blaine prieš 17 metų #72143

    siandienai bus fixu

    Knicks laimejo pries Wizzards,laimejo pries Bulls ir laimi pries Pistons! kas tavo nuomone cia ivyko?!

  • Blaine prieš 17 metų #72140

    siandienai bus fixu

    Nu jei nors viena is siu komandu pralaimes,tai jau bus sumautas FIXAS! Siandien privalo laimet: POR,WAS,LAC,DET,CLE !!! (cia apie foras kalbama)

  • Tonis prieš 17 metų #72139

    siandienai bus fixu

  • Fixer prieš 17 metų #72131

    ka atnese si kart? fiksai?

    taip ir turejo but arba spurs nusluoja milwk ar mlwk laimi... kas ir atsitiko nors didesnis % buvo uz pirma varianta. sorry kita kart busiu tikslesnis o visgi dienos fixas buvo Washington -8 visi puikiai matem!

  • Fixer prieš 17 metų #72130

    ka atnese si kart? fiksai?

  • Fixer prieš 17 metų #72129

    ka atnese si kart? fiksai?

  • Blaine prieš 17 metų #72127

    ka atnese si kart? fiksai?

    MINUSA! jau tampa tradicija kad jei SA duodama didesne nei 8tsk,jie pralaimes rungtynes isvis

  • draska prieš 17 metų #72125

    dienos statymas: San Antonio -9.5

    ka atnese si kart? fiksai?

  • Silmarill prieš 17 metų #72124

    siu nakt viskas atvirksuŲiai NBA, aplamai viskas...

  • Blaine prieš 17 metų #72122

    siandien man patinka Detroito minusine fora.

    gerai kad dar neemiau Detroito foros

  • Blaine prieš 17 metų #72121

    nu pzdc spurs vel gavo namie, nepatinka man si tendencija

  • Fixer prieš 17 metų #72118

    dienos statymas: San Antonio -9.5

  • Blaine prieš 17 metų #72116

    man patinka Detroito minusine fora.

    nu ispradziu galvojau imt detroito fora,bet nusprendziau paimt Spurs fora. Spurs turetu nusodint milvaukee kaip reikiant. Dar galima pamegint bostono pergale uz 3.80 omnibete,denveris nera susizaides,na bostonas turi nuostoliu,bet visgi manau denveris nera labai jau ryskus favoritas sios dienos rungtynese. uzsieni fora tik DEN -5.5

  • Silmarill prieš 17 metų #72115

    siandien man patinka Detroito minusine fora.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti