• Ierichon prieš 16 metų #90909

    FT Georgia 0:2 Lithuania
    saunuoliai vyrai

    Kalonas, 90min, imuses ivarti nussime trumpikes.
    Saakasvilis pamate ir paprase teisejo skirti kortele

  • aivaras457 prieš 16 metų #90908

    antras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ksanavicius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    FT Georgia 0:2 Lithuania
    saunuoliai vyrai

  • Tomas M. prieš 16 metų #90907

    antras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ksanavicius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • aivaras457 prieš 16 metų #90903

    goooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  • Tomas M. prieš 16 metų #90899

    goooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pofis prieš 16 metų #90891

    kdl sita skiltis tokia apmirus? Ka manot siandien bus parodyta nors viena raudona kortele?

  • nerka0123 prieš 17 metų #79532

    dekui dekui baikit tuos liaupsus geriau nepatingegit ir paimkit buf ir velniu over, tik taremes realiai si kart be tulpiu

  • nerka0123 prieš 17 metų #79531

    na dekui kam tie tulpanai

  • nerka0123 prieš 17 metų #79502

    Na dienos statymas mano akimis listenbrugerio pergale pries musu kaimynus, nesiparinkit padekit pora lt su kofu 13. sekmes.

  • gibo prieš 17 metų #79410

    kad portugalai belgus aplos, tai jokiu abejoniu neturejau, tik kad kiti pasiko. Bet del rytdienos net labai abejociau portugalu pergale:

    1) isvykoj laimet, kaip matem, net ir prancuzoms Lietuvoj tik per fuksa pavyko, jau nekalbant apie pavyzdziui anglus Izraeli. O cia lygiu skirtumas tikrai ne toks, jeigu jis isvis yra

    2) serbai tikrai ne ta komanda ir ne turnyrine situacija, kad dukart is eiles pralostu

    Aisku, gali but visko, bet man 0 cia svieciasi

  • nerka0123 prieš 17 metų #79362

    na 1-2 kazokams man gan didelis argumentas apsisprendziant i por puse, bei kofas 2,30 ir vilioja, o del portugalu pergales antram kelini tai galiu pasakyt kad jie ir pirmam turejoo daugybe progu, o antram viska issprende.

  • IgZeM prieš 17 metų #79346

    dar plius lyg tai losh pas serbus keli rimtesni zaidejai kuriu nebuvo savaitgali

  • Silmarill prieš 17 metų #79345

    treciadieniui galvoju stambiau imt portugalu pergala pries serbus, tik truputi idomu kodel ju kofas auga to pagal mane nelbai turetu but nes didzioji dalis perka portugalus, reiskia stambus rykliai palaiko serbus, gal kas kokiu komentaru, pasiulymu turit?

    Serbai zais be savo ivarCiu masinos, nes jis maCa  praleis del raudonu korteliu. siaip tai kofas labai viliojantis, gal net per daug viliojantis uz Portugalus, bet nebe reikalo...
    Visu antra pergale 4-0 pries belgus buvo pasiekta antroje varzybu puseje, kai prasileide pora  kartu belgai paluzo ir leido varzovams isdarineti ka  nori. Visu treCia - Serbijos stadijonuose buna visada sunku zaisti bet kuriai valstybei. seimininkai tures gera  palaikyma . Prisiminkime, kad Jugoslavija nera kokia autsaideriu ekipa ir anksCiau dalyvaudavo Europos bei Pasaulio Cempionatuose. Jiems zutbut reikia tasku, todel 1X Cia butu logiskesnis pasirinkimas.

  • nerka0123 prieš 17 metų #79342

    treciadieniui galvoju stambiau imt portugalu pergala pries serbus, tik truputi idomu kodel ju kofas auga to pagal mane nelbai turetu but nes didzioji dalis perka portugalus, reiskia stambus rykliai palaiko serbus, gal kas kokiu komentaru, pasiulymu turit?

  • SeanMVP prieš 17 metų #79176

    mano tapetas su 6kof praejo xexe gaila kad tik 5lt temeciau

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti