Shevchenko 2005/11/01 14:21 #44794

Arsenal - Sparta H(0-1,5) 1 @ 1.70 7/10 Orakulas
Sparta neimus ivarcio @1.60 6/10
Kol kas didziausios speliones yra del to ar zais Henry ar nezais. Vienais duomenimis jis nezais iki lapkricio 5, kitais - jis jau treniruojasi su komanda ir turetu zaisti su Sparta. Bet kuriuo atveju, nekreipiu i tai demesio, nes :

1) Maciau Arsenalo varzybas su Tottenhamu savaitgali ir galiu pasakyti, kad paskutines 20 minuciu Arsenalas jau demonstravo ta zaidima, kuri iprate matyti gerbejai. Jeigu dar prisides Henry, tada apskritai rytoj Highburyje turetu buti show.
2) Sparta Cekijos cempionate zaidzia tragiskai. Paskutines 4 varzybos isvykoje pralaimetos, paskutiniame ture pralaimeta 1-2 Sigmai. Todel pagrindinis demesys turetu buti nukreiptas i savo salies cempionata.

Atsigaunantis Arsenal ir zlugusi Sparta. Matau rezultata 3-0 arba 4-0.

Komentarai yra sveikintini

  • Deiviss prieš 18 metų #45048

    Benfica palauze Villarealis beveik rungtyniu gale 81min M. Senna
    Gaila kad nesiseka dar Man Unt

  • Shevchenko prieš 18 metų #45018

    As irgi Villareal laikyciau favoritu ( gal ne tokiu ryskiu, bet favoritu). Del Over/Under neturiu nuomones. man ant tokiu dalyku ziauriai nesiseka

  • IgZeM prieš 18 metų #45016

    na be abejo turi ir daugiau villarealis zaideju geru. Ir seip det uz benfica dar su tokiu patikimumu , na as bent nelabai suprantu. Pas benfica trauma ne viena , svarbiausi Miccoli , dar varatarius gal. Simao pasveiko , bet velgi neaisku kaip atrodys aikstej. Villarealis nors kol kas visiskai neprimena praeita sezona matytu turi nemaza potenciala . Nera pagrindinio tik varatariaus atrodo. Nelabai man aisku kodel favoritais laikomi portugalai ( TS 2.1 - 2.93 ). Apyligiai kofai butu panasiau i tiesa , bet tik del to , kad villa kol kas neranda savo zaidimo. Uzsieni galima gaut 3.3 uz villa. Manau verta surizikuot, dar geriau jei kur yra 0 fora. Ir seip kas skaitot BA , daugelis kisha underi net atrodo under 2. Neskubekit det , ts duoda 1.52 uz under 2.5 ir kofas mano akim ziurint nevertas rizikos. Akcentuojama rungtyniu svarba ir tipo losh atsargiai , na negalima to pavadint melu , bet pas abi vartuose nepatyre zaidejai , galimos kvailos klaidos ir be to dar neaisku ar naudingos komandoms butu lygiosios , siandien tiek viena tiek kita nugalejusi turi nemazus sansus iseit i kita etapa , kazkuriai imushus kita tures pult pirmyn visom jegom ir tada jau overiui salygos grazios. Nesidesto risliai mintys kazkaip siandien kaip favoritus matau villareali ir tikiuosi ju ivarcio pirmam keliny , o tada losh ant kontru ir manau gana nesunkiai gali prigaut seimininkus kontrose , benfica pajegi imusht so overis nu prirasiau beleko bet gal supratot speju ft benf 1 - 2 villa
    GL

  • Shevchenko prieš 18 metų #45015

    gali buti portugalijos chempo neseku, bet Simao ir Nuno skirtingu poziciju zaidejai, Simao organizuoja atakas, Nuno jas uzbaigia. Beje Benfica zais ir be vieno savo puolejo Miccoli, atrodo

    Benfica 4-3-3: Rui Nereu, Nu©lson Luisão, Ricardo Rocha, Lu©o, Petit, Manuel Fernandes, Karagounis, Geovanni, Simão, Nuno Gomes
    Villarreal 4-4-2: Barbosa - Venta, Gonzalo, Alvarez, Arruabarrena - Tacchinardi, Senna, Sorín, Riquelme - Josu© Mari, Forlán


    Simao los, gal ne nuo pradziu, bet tikrai los. Villareal vartininkas Sebastian Viera gavo trauma savaitgali pries Atletico todel siandien stos antras vartininkas Barbosa. Apie ji zinau tiek, kad jis laike pries Evertona atrankoje i CL ir is rezultatu matosi, kad visai neblogai pasirode

  • Shevchenko prieš 18 metų #45013

    2. Esu didelis Man Utd gerbejas ir 0-4 jau butu buves visiska tragedija, tuo tarpu realybeje Man Utd pralaimejo 1-4 pries Middlesbrough ( Christiano Ronaldo jau per pridetini laika imuse is kampinio galva). Cia tas pats, kas Juves fanui pasakyt, kad pries juos Milanas laimejo 3-0, o ne 3-1

    Sorry klaida padariau
    Shevchenko
    Pamatysim kaip viskas ivyks

    Nieko tokio, svarbu istaisei savo klaida. O laukti pamatymo liko nedaug tik trys valandos

  • dzUnans prieš 18 metų #45012

    Kazkodel pastarosiomis dienomis tikruoju benficos lyderiu vadinciau Nuno Gomesa, nes jo dabartine forma yra labai gera.

    gali buti portugalijos chempo neseku, bet Simao ir Nuno skirtingu poziciju zaidejai, Simao organizuoja atakas, Nuno jas uzbaigia. Beje Benfica zais ir be vieno savo puolejo Miccoli, atrodo

  • Deiviss prieš 18 metų #45011

    2. Esu didelis Man Utd gerbejas ir 0-4 jau butu buves visiska tragedija, tuo tarpu realybeje Man Utd pralaimejo 1-4 pries Middlesbrough ( Christiano Ronaldo jau per pridetini laika imuse is kampinio galva). Cia tas pats, kas Juves fanui pasakyt, kad pries juos Milanas laimejo 3-0, o ne 3-1

    Sorry klaida padariau
    Shevchenko
    Pamatysim kaip viskas ivyks

  • Shevchenko prieš 18 metų #45009

    Villa turi didesni zmogu nei Forlana tai Riquelme, tik jis aisq vienas komandos neisgelbes, bet Benfica lygiai taip pat turi savo lyderi Simao, kuris katik is po traumos, nors jau 100% sveikas, bet dar tik treniruojasi ir gali siandien nezaisti. Taip pat Benfica be savo pagrindinio vartininko, dzin ane...

    Kazkodel pastarosiomis dienomis tikruoju benficos lyderiu vadinciau Nuno Gomesa, nes jo dabartine forma yra labai gera.

  • Shevchenko prieš 18 metų #45008

    Benfica-Villarreal [email protected] 7/10 TopSport

    Taigi lememos rungtynes po kuriu Benficai butu uztikrinta pirma arba antra vieta pogrupyje tai priklausytu ir nuo Man Utd kurie manau sulos lygosiomis nes tikrai didelis pralaimejimas Premier League net 4-0 bet vistiek dabar apie Benfic..
    Benfica buvo susitikusios isvykoje su Villarreal ir sulose lygiosiomis ir tai Villarreal ivartis buvo tik po pendalio
    Villarreal turi gera zaideja Forlanu  kuriuo domis Arsenal Barselona bei Realas bet jis visos komandos neisgelbes
    Didleis pliusas benficai tai kad lose namuose ir tikrai nemanau kad jie noretu iskopti i kita etapa kai yra tokia galimybe

    1.Net jeigu Benfica ir laimetu, niekas jiems isejimo i kita etapa negarantuotu.
    2. Esu didelis Man Utd gerbejas ir 0-4 jau butu buves visiska tragedija, tuo tarpu realybeje Man Utd pralaimejo 1-4 pries Middlesbrough ( Christiano Ronaldo jau per pridetini laika imuse is kampinio galva). Cia tas pats, kas Juves fanui pasakyt, kad pries juos Milanas laimejo 3-0, o ne 3-1
    3. Zemiau kristi Man Utd jau negali, Fergusonas padarys viska, kad reabilituotis pries sirgaliu armija po 1-4, o kadangi Lille labai neziba, tai visai reali atrodo Man Utd pergale minimaliu skirtumu. ( na realuma pergales ivardinau 5/10 Orakule )
    4. Villareal turi ne tik Forlana, turi ir RIQUELME ir JOSE MARI (jeigu kalba eina apie puolamaja grandi).

  • dzUnans prieš 18 metų #45007

    Villa turi didesni zmogu nei Forlana tai Riquelme, tik jis aisq vienas komandos neisgelbes, bet Benfica lygiai taip pat turi savo lyderi Simao, kuris katik is po traumos, nors jau 100% sveikas, bet dar tik treniruojasi ir gali siandien nezaisti. Taip pat Benfica be savo pagrindinio vartininko, dzin ane...

  • Deiviss prieš 18 metų #45004

    Benfica-Villarreal [email protected] 7/10 TopSport

    Taigi lememos rungtynes po kuriu Benficai butu uztikrinta pirma arba antra vieta pogrupyje tai priklausytu ir nuo Man Utd kurie manau sulos lygosiomis nes tikrai didelis pralaimejimas Premier League net 4-0 bet vistiek dabar apie Benfic..
    Benfica buvo susitikusios isvykoje su Villarreal ir sulose lygiosiomis ir tai Villarreal ivartis buvo tik po pendalio
    Villarreal turi gera zaideja Forlanu  kuriuo domis Arsenal Barselona bei Realas bet jis visos komandos neisgelbes
    Didleis pliusas benficai tai kad lose namuose ir tikrai nemanau kad jie noretu iskopti i kita etapa kai yra tokia galimybe

  • [vabalas] prieš 18 metų #45002

    nu ne vienodo lygio, bet real labai daug problemu o rosenborg jokiu.... ir ish to mano smegenys pagavo .........

  • IgZeM prieš 18 metų #45001

    kas sake kad jie vienodo lygio ?

  • IgZeM prieš 18 metų #44999

    nu jeigu tu taip sakai matydamas galutini rezultata suprast galima. Bet jeigu tu matai kazkokiu daug priezasciu del ko ji reikejo imt vakar , tai man ce nelabai aisku ( nebent tau nesvarbu value ir megsti vardus ).

  • [vabalas] prieš 18 metų #44997

    aj nu gi lyg kzkas sake kad tipo neapsimoka uz real nes rosenborg vieno lygio kaip ir real

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti