• lafaa prieš 18 metų #41913

    man kazkodel patinka rusu -3, manau graikus jie uzdes daugiau...

  • Makiavelis prieš 18 metų #41911

    man cia apskritai neaiskus laimetojas.nuojauta kuzda,kad frankai laimes.sergu uz lietuva....bet galvoju ka prigriebti- ar frankai+6, ar frankai atkovos daugiau kamuoliu...kazkuris turetu juk praeiti tai tikrai...

  • lafaa prieš 18 metų #41910

    man gusto -5.5 neblogai atrodo, arba jankuno(-1) - gusto(+1) uz 1...

  • wigga prieš 18 metų #41909

    OFF topic: makiaveli, ko imi berno 1.80 BaW kai omnibet net 2.00

  • Sonis prieš 18 metų #41908

    realaii lietuviai tikrai turi daugiau sansu. Francai laimejo pries jugus tik del to, kad jiems sekesi, o serbai atrode gana tragiskai

    , ypac antroj pusej. Be to prancuzai labai silpnai zaidzia poziciniam puolime, beweik neimeta tritaskiu, todel manau lietuviai juos turetu ivelt butent i toki zaidima. GAlwoju kad prancuzu tasku underis yra wiena geresniu stafkiu. Orakulas duoda net 75 taskus su 1,75 kofu. Toki totala francai permete tik su silpnais zaidusiais bosniais. Be to man neblogai ziurisi kad Gelabale imes maziau nei 1,5 tritaskio - Omnibet duoda 1,55 kofa. Is keturiu vykusiu varzybu Gelabale tik karta imete daugiau nei 1,5 tritaskio, tai ivyko su serbai, kai jis pataike abu kartus. Abejoju ar tai pasikartos antra karta is eiles.

  • Makiavelis prieš 18 metų #41889

    Atleiks ponuli, bet skaitau, kad esi kvailys sakydamas jog didele tikimybe, jog francai laimes pries lietuva! ir ner daugiau ka pasakyt..

    juk man irgi niekas nedraudzia pavadinti tave kvailiu...jeigu tu ensutinki su mano didele tikimybe, tai vadinasi esi tirkas,kad lietuva nuagles? na ir keik uzmetei uz lietuva?

  • chignix prieš 18 metų #41888

    irgi sita nuziurejai?:)
    s orakule uz 1.7 paemiau, bet kol atejau namo aprasiau, tai nukrito iki 1.60

    Atleiks ponuli, bet skaitau, kad esi kvailys sakydamas jog didele tikimybe, jog francai laimes pries lietuva! ir ner daugiau ka pasakyt..

  • Makiavelis prieš 18 metų #41857

    22/09
    18:00 Германия
    Франция 1.90 1.80

    irgi sita nuziurejai?:)
    s orakule uz 1.7 paemiau, bet kol atejau namo aprasiau, tai nukrito iki 1.60

  • draska prieš 18 metų #41848

    jei ritmai, tai turbut nedesiu..bijau.. bet jau radau,kaip apeiti si statyma kitaip...vakare azartas aprasysiu...

    22/09
    18:00 Германия
    Франция 1.90 1.80

  • wigga prieš 18 metų #41847

    as as irgi prie kvailiu, emiau vokiecius nieko reik pasitaisyt siandien ir pries juos sulost

  • Hardy_Bad_boy prieš 18 metų #41837

    -157+/Ispanija-Kroatija 1 , 7/10

    nors ispanai ir mete grupeje daug tasku, taciau nemanau, kad kroatai leis jiems, tai daryt. beto jau ketvirtfinalis ir atviro zaidimo neturi but, bus kieta gynyba.

    dar norejau pakalbet del nugaletojo. siaip manau pora geru stavkiu:

    Lietuva 4.00
    Slovenija 5.50 (i sita gal net labiau reiktu atkreipt demesi)
    Ispanija 4.00

    ka manot del siu stavkiu? atitinkamai uzmetus ant kiekvieno, galima pasidaryt pliuso neblogo, su salyga kad nors viena is siu komu laimes

  • Hardy_Bad_boy prieš 18 metų #41835

    to Sleepwalker

    gal kai kur ir nusisnekejau, bet ka jau padarysi stengiaus isreikst savo nuomone

  • Sleepwalker prieš 18 metų #41834

    taciau su kiekvienu graju jis meta vis maziau tasku, gal jau isseko jegos

    Tikrai Giricek'ui tokie Europos cempionato kruviai yra pernelyg sunkus palygynus su bent 82 rungtynemis NBA kas antra diena... ir nesakyk kad ten jis nelyderis - lyderis ar ne jis aiksteje per rungtynes praleidzia gal kokiom 7-8 minutemis maziau.

    p.s. del visu picku susitnku, tiesiog jei jau nera ka rasyti tai geriau nerasyti nieko negu...

  • draska prieš 18 metų #41833

    jei ritmai, tai turbut nedesiu..bijau.. bet jau radau,kaip apeiti si statyma kitaip...vakare azartas aprasysiu...

    desi overi varliu?

  • chignix prieš 18 metų #41832

    klausyk ,kolega,as taves durnu nelaikau,jei,ka ,o per danti pertraukt tai jua atleisk,megstu,greitai uzsiplieski,tai ir isnaudoju.Vakar juk prisipisau kad kroatu fora dejai,nesakiua kad italai laimes,tiesa?underis graiku ir buvo puiki ideja kuria visi naudojosi,bet del turku nesutinku ir taskas.
    beje vaakr 2nba zaidejai turku imete 3is24metimu,sakyk jie galejo imestidar 2metimus?jei galejo tai ir stavke butu mano praejus.Jei butum mates per tv ta maca ,pastebetum keleta teiseju nesamoniu,kai turkams baudas duodavo nezahui,o jau dirka sjas taskais paversdavo.Zodziu pasiseke ir tiek.Beje,tavo zodziai jus pralosete,ner labai teisingi,vakar is kases stavkiu 8is10praejo tai pliusas neblogas(dar giricekas nepermete basiles).

    galbut ir per daug uzsiplieskiu, taciau tai matant galetum elgtis ramiau su manimi. Pripazystu nemaciau varzybu, taciau matau palanku rezultata, maniau, kad jis toks bus ir esu laimingas , kad toks ir buvo. Kalbu, kad pralose kas state uz turkus, as nezinau ka tu ten dar statei, laimejai - saunu , sveikinu. tiesiog nepastebi, kad del kievieno mano pasisakymo padaromas kazkoks burbulas ir puolama auklet ir mokyt?

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn