Hardy_Bad_boy 2005/03/17 16:47 #16267

Hemofarm-Makedonikos 1 @ 1.3 (OR,TS)

Pamesa Valencia-Lietuvos rytas 1 @ 1.33 (OR,TS)

hemofarma si sezona atrodo is ties puikiai, ji iveike tokius favoritus kaip dinamo m., ventpils. hemofarmos krepsininkai zaidzia grazu komandini zaidima, jie atiduoda visas savo jegas, kad isplest pergale(tuo jau galejot isitikint). beto nemanau kad ju forma krito ar kazkas panasaus, nes savaitgali jie iveike cibona isvykoj. nedaug ka galiu pasakyt apie makedonikos, bet jei ji pusfinaly, tai reiskias nera bloga komanda. gaila nzn nieko apie traumuotus zaidejus, bet jei hemofarmos vyrai visi sveiki, tai uz juos mestelti tikrai verta. visos komandos bandys laimet namuose ir aisq jeigu seksis tai kuo didesniu skirtumu. nemanau, kad bus kokiu staigmenu.

na rytas mldc, nuejo iki pusfinalio, tik va gaila jiems pakeliui pasitaike pamesa, jau geriau butu koks makedonikos na bet cia jau nieko nepadarysi. visi zinom kaip pamesa si sezona zaidzia uleb'e, namie jie dar nepralaimejo, taigi rytui palauzti valencia isvykoj bus sunku. pamesa turi 3 aiskius lyderius, tai Tomasevic, Oberto, Rakosevic. tikrai ispudingas trejetas, jie bendrai renka apie 50t atkrintamosiose rungtynese. bei sugriebia apie puse komandos kamuoliu. beto su charleroi maciau isbegusi Okulaja i aikste. jei jis jau atsigaves, tuomet ryto priekinej linijai bus tiesiog super sunku. pamesa isigijo Julian, kuris irgi yra nekaprastesnis. viena pliusa matau ryto naudai, tai musu maziukai, snaiperiai, jie jauciu ir temps visas rungtynes. manau turetu praeiti stelmaxerio, delininkaicio, gal nesbio overiai.

GL

  • Anonimas prieš 19 metų #17041

    Man tai patinka tokios situacijos, kai puse Lietuvos dega

    man tai zinok kad nelabai jos prie sirdies

  • Tamas prieš 19 metų #17039

    As tai buvau uz Ciuki paskutini 1 lita pastates

  • draska prieš 19 metų #17031

    Paaiskinkit man, nebrendilai, kaip viena nepraejusi stavke gali nuvaryti i bankrota????? Ar cia jau buvo tokia garantija, kad kazkokiam bicui 3 fuksai neikris per rungtynes, kad uosvienes nama galima buvo uzstatyti??? Matau tik viena realu varianta - bankrotas reiskia, kad buvo dedami PASKUTINIAI 2 litai.

    ..o jei penki?...gali issivaizduot?

  • Barclay prieš 19 metų #17029

    Man tai patinka tokios situacijos, kai puse Lietuvos dega

  • lionginass prieš 19 metų #16989

    paplonino ciukinas kesenes ane?:) sakiau kad rizikingas statymas, ziom kad grybas, bet jei grybas tai gali ir nelost, o jei jau losia tai tuos 4 taskus nera sunkui imest

  • julkiz prieš 19 metų #16963

    Taip buna tada, kai tau reikia pinigu, o toks "draugas" kaip Ciukinas tau ju ne tik nepadovanoja, o dar ir pasiema o bankrotas cia perkeltine prasme..

  • sanulam prieš 19 metų #16954

    Paaiskinkit man, nebrendilai, kaip viena nepraejusi stavke gali nuvaryti i bankrota????? Ar cia jau buvo tokia garantija, kad kazkokiam bicui 3 fuksai neikris per rungtynes, kad uosvienes nama galima buvo uzstatyti??? Matau tik viena realu varianta - bankrotas reiskia, kad buvo dedami PASKUTINIAI 2 litai.

  • julkiz prieš 19 metų #16951

    Ciukinas visiems apsiko galva + mane nuvare i bankrota

  • wigga prieš 19 metų #16935

    zjb kad keletas zinuciu buvo pratrintos apie ciuskeviciu fruktaviciu blet blet

  • Anonimas prieš 19 metų #16933

    zjbs visa tapeta ciurka susiko aciu

  • Anonimas prieš 19 metų #16928

    bet blt blt pries tokius centrus toxs lopas dar gali iki kases damest nu nx. Kurva kamuoli gauna i rankas persikes drebet pradeda

  • hilas prieš 19 metų #16926

    omnio live vel uzsilenke

  • wigga prieš 19 metų #16925

    piderastas nx niekad nesumeta pries lochus visokius nesumeta, o cia pries rimtesne komanda lochas matai pagrindinis centras blet

  • Anonimas prieš 19 metų #16924

    kurva nx pyderas valkata bl baltapukis ciukinas nx turbut paciulpe mahoriciui kad leido palosht bybkociui

  • loooseris prieš 19 metų #16920

    as tai skaitau kad kaip tik rytas turetu taikliau baudas metyt nes rytas zais per maziukus kurie nera klisi o pamesa be abejones stngsis isnaudoti savo aukstaugius kurie meto baudas tik pusetinai.paimiau ryto TB.o javtokui tikrai nebus laibai daug metyt baudu kaip sake blood'as.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn