• lafaa prieš 17 metų #71490

    sisko pasufleruok pora patikimesniu totaliuku a?!:)

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #71487

    Zuko +7 irgi nieko.... nebus Nielsen, nebus Petraviciaus, nebera kad priekinej linijoj dirbti

    kiaip ir buti negali manau;D nes nebelieka priekio. o zukis ir taip gali sulost. dabar zagadinas jam duoda losti i valias...

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #71486

    Ka vyrai galvojat del Uniks pergales? Savaitgali nelose jie nieko tai turetu but gerai pailseje. Rusijoj jie kolkas nenugaleti. Patvarke Reala, tqaciau grupeje vis dar nusimato kova ir reikia laikyti atotruki. PAOK zinoma ne to lygio ekipai kaip rusu taciau los namie, nors cia sugebejo pralosti Zvezdai, kuri nera labai stipri ekipa.

    seip jau pagal mane crvena labai stipri ekipa. kai zaidzia namie ja paimti bet kam sunku, bet del unikso pergales tai manau tu teisus.

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #71485

    Mane Dexios underis stipriai traukia

    jo ta ir as pastebejau realas turi pradet zaist. o ju zaidimas visada nuo ginybos prasideda. bet jes neuzdenks dvieju dexia nigeriu (houstono ir evanso) tai ble ten visko gali but.

  • Litas prieš 17 metų #71478

    Ka vyrai galvojat del Uniks pergales? Savaitgali nelose jie nieko tai turetu but gerai pailseje. Rusijoj jie kolkas nenugaleti. Patvarke Reala, tqaciau grupeje vis dar nusimato kova ir reikia laikyti atotruki. PAOK zinoma ne to lygio ekipai kaip rusu taciau los namie, nors cia sugebejo pralosti Zvezdai, kuri nera labai stipri ekipa.

  • gintars prieš 17 metų #71474

    geriausia tai batistos 4.5 atkovotu kamuoliu over imti

  • gintazas prieš 17 metų #71473

    Zuko +7 irgi nieko.... nebus Nielsen, nebus Petraviciaus, nebera kad priekinej linijoj dirbti

  • raul777 prieš 17 metų #71471

    mane labiausiai traukia aivory under 7.5.pas ryta su gynejais viskas gerai,stalma,delininkus geros formos,o siam nigeriukui uzteko pora kart pataikyt ir jau total yra.taikliu metimu nepasizymi,zaidzia neperdaugiausiai ir prie atkakliu rungtyniu kur ne daug laisvu metimu bus sunku imest bent 5

  • sisko prieš 17 metų #71469

    Sveiki, kokie pasiulymai siam turui??
    mano nuomone neblogas staymas yra motepaschi. telindus akivaizdziai zemesnio lygio komanda. minusas tik tas kad sienos komanda isvykoje, bet manau koeficientas pakankamai aukstas kad paimti si statyma.

    kitos nuomones labai laukiamos

    Mane Dexios underis stipriai traukia

  • T-mac_salton` prieš 17 metų #71468

    Sveiki, kokie pasiulymai siam turui??
    mano nuomone neblogas staymas yra motepaschi. telindus akivaizdziai zemesnio lygio komanda. minusas tik tas kad sienos komanda isvykoje, bet manau koeficientas pakankamai aukstas kad paimti si statyma.

    kitos nuomones labai laukiamos

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti