• kedainietis prieš 15 metų #126568

    Rimti losejai... ... -tai tie losejai, kurie su Federeriu geria kava... Ju tikrai bijo bukmeikeriai... Ten viskas logiska...
    Visi kiti- as ir Tu -aukos...

  • kedainietis prieš 15 metų #126566

    bumbale, jei nedurnas esi, tai turbut matei, kad visi forumai, prognoziu puslapiai mirgejo nuo statymu uz federreri. o rase ne siaip kokie pederastai, o rimti losejai... deja, si karta viskas paejo pries logika.

    Cia jokios logiska ... Federeris tinginys milionierius..( mano pernykcias pastebejimas ) Jis nebesiardo.. jis siemet dar prikres bajeriu...matysit..
    Babkes cia vienintele logika.. o Nadal reikia pasedeti ilgiau pirmam reitinge... garbe..- va cia logika..

  • ANALITIKAS prieš 15 metų #126560

    bumbale, jei nedurnas esi, tai turbut matei, kad visi forumai, prognoziu puslapiai mirgejo nuo statymu uz federreri. o rase ne siaip kokie pederastai, o rimti losejai... deja, si karta viskas paejo pries logika.

  • BumBol prieš 15 metų #126559

    Grazu, Nadalis daug kam nunese babkes, nes beveik 90% buvo uztikrinti Fedkos pergale!

  • Villa prieš 15 metų #126550

    Dedule Chela, grizta cileje

  • Rexxar prieš 15 metų #126520

    cia man vienam triobete uz phau litus ismokejo, nors phau ir prapiso?

  • kedainietis prieš 15 metų #126517

    A open man nepatiko... Prisiminus A Radvanska, V. Willjams,Ivanovic,Djokovic, Jankovic .
    Nu vot netikiu, kaip Suarez Navarro pasidare tokia kieta..
    Pasirodo bobos afioras daro geriau.. Sudas

  • kedainietis prieš 15 metų #126516

    O man atrodo, kad finala laimes Nadal..,

  • Dzionis prieš 15 metų #126513

    b**t as prisiminiau RG ar Wimbledona praitu metu nepamenu atrodo Wimbledona, kai Verdasco prapiso anciciui 13;11 paskutini ir ten taip pat 2 DF paskutiniam geime padare, tai cia tas pats cirkas, bet faktas kaip blynas, abu verti pergales buvo siandiena, o tikras maco zaidejas buvo Verdasco, nes jis visada vede zaidima, tikraji nugaletoja parodo Winneriu ir Unf errors santykis, bent jau siame mace, nors realiai zaide dvieju skirtingu stiliu zaidejai, o macas puikus ! nuo pat 11tos ryto, tiek emociju ir istikruju negaila prarastu pinigu ant Verdasco, zmogus labai daug dave ir man ir visiems per siuos pirmus 2 teniso menesius, BRAVO !!

    na pritariui meskiui,kad snd tenisas buvo isties puikus ,pilna emociju labai teigiamu ,Finalas manau bus gan neidomus ,kuri lsiames tikrai ne Nadalis

  • K-O-B-E prieš 15 metų #126506

    foras dalina

  • Rexxar prieš 15 metų #126504

    nu ka cia beckeris masto? nuleist visa partija? ble jis jobnutas jei nori taip pralost..

  • Meski prieš 15 metų #126491

    blet as prisiminiau RG ar Wimbledona praitu metu nepamenu atrodo Wimbledona, kai Verdasco prapiso anciciui 13;11 paskutini ir ten taip pat 2 DF paskutiniam geime padare, tai cia tas pats cirkas, bet faktas kaip blynas, abu verti pergales buvo siandiena, o tikras maco zaidejas buvo Verdasco, nes jis visada vede zaidima, tikraji nugaletoja parodo Winneriu ir Unf errors santykis, bent jau siame mace, nors realiai zaide dvieju skirtingu stiliu zaidejai, o macas puikus ! nuo pat 11tos ryto, tiek emociju ir istikruju negaila prarastu pinigu ant Verdasco, zmogus labai daug dave ir man ir visiems per siuos pirmus 2 teniso menesius, BRAVO !!

  • regimantaspa prieš 15 metų #126490

    nesitikejau kad verdasco taip pasipriesins...saunuolis,buvo isgasdines visus..o nadalis is to dziaugsmo net tinkla persoko,kad galetu pasveikinti savo priesininka,kuris apmaudziai suzaide gale..

  • ufo prieš 15 metų #126482

    baisu, philipas padare cirka,beckas ta paty, eis dviese pagers sian vokietukai ....

    Jo,sitie avigaliviai nuneshe bapkes. Ypac ant Philipo pykstu

  • Villa prieš 15 metų #126481

    topsportas siaucia...
    Stakhovsky Sergiy-Mayer Leonardo

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti