• kedainietis prieš 15 metų #112701

    is kur tu zinai mano sumas vienam simtas pinigai, kitam tukstantis.. hmm...labanaktis..

  • Dzionis prieš 15 metų #112700

    o tu

    as tokiom sumoms nestatau kaip tu

  • kedainietis prieš 15 metų #112699

    o tu

  • Dzionis prieš 15 metų #112698

    jo.. pinigu verte tai mes prarade...lengvai atejo..lengvai isejo...o kiek zmones dirba uz panasius pinigus...tai turbut cia ne juokavimas statyti pinigus -tai durniavimas...

    tai kodel tada taip darai ir tokiom sumom statai

  • kedainietis prieš 15 metų #112697

    jo.. pinigu verte tai mes prarade...lengvai atejo..lengvai isejo...o kiek zmones dirba uz panasius pinigus...tai turbut cia ne juokavimas statyti pinigus -tai durniavimas...

  • gintazas prieš 15 metų #112696

    ash, chebra, eilini karta neutraliai pasakysiu.... tiksliau net nebezinau kaip kreiptis, atrodo susitarem, kad bus kultura forume, bet jus bl nesugebejote net deinos ishtempti ir vel pradejote savo nesamones.... Liudna del jusu o ypac del tu kuriuos laikau rimtais vyrais siame portale

  • Rexxar prieš 15 metų #112695

    kokia prasme? nesupratau? statyti pinigus -tai juokavimas?

    Bukai vistiek skaito sita tema.. kaip manai , kliuna jiem aukstas praeinamumas ( jei toks isviso yra) tavo picku? Ar tik trina rankom , nes laimeje vistiek prapisa ir pelna daugkas?

  • regimantaspa prieš 15 metų #112694

    tikiuosi tu cia juokauji

    kokia prasme? nesupratau? statyti pinigus -tai juokavimas?

  • Rexxar prieš 15 metų #112693

    Is vienos puses sita tema galetu but pvz vien regimantaspa komentarai , bet tada butu neidomu , o dabar paskaitai , pasijuoki..

  • Dzionis prieš 15 metų #112692

    krc cia ziuriu geros diskusijos prasidejo ...ir kodel regimantas daugumai neitinka zmones gal duodam jam ramiai pliusinti ,o mes tik imame jo pikus ir dziaukimes pinigeliais

  • M|ndiZ prieš 15 metų #112691

    lazybos man darbas...paranoja-gerai,reiskia esu darboholikas!

    tikiuosi tu cia juokauji

  • regimantaspa prieš 15 metų #112689

    pyk nepyk regimantai, bet pastebiu, kad tie tavo tapetai tau jau per galvike postipriai ikirto.. Paranojikas palikes kazkoks, ant kryziaus matai velnia...

    lazybos man darbas...paranoja-gerai,reiskia esu darboholikas!

  • regimantaspa prieš 15 metų #112688

    Laikas Pastatyta Kursas Laimejimas Busena Informacija
    11:56 100.00 Lt 2.19 219.00 Lt Priimta Nr.960081610025 +2

    Nr. Laikas saka Statymo tipas ivykio dalyvis Kursas Var. Baigtis Rezultatas
    7604 2008-06-09 Tenisas Kas laimes Rybarikova Magdalena-Camerin Maria Elena 1.44 1
    5776 2008-06-09 Futbolas Kas laimes Orgryte-Qviding 1.52 1

    praejo!

  • kedainietis prieš 15 metų #112687

    nu ir uzviriau kose...geriau buciau patylejes... bet pritariunuomonei, kad visuomeneje mes nesame l.pageidautini ir sviesus zmones... o bukmeikiariai visam pasauli pirmauja.. ir tik sutartu varzybu rezultatu zinovai gali juoktis... bet bukmeikiarei vistiek laimi..mes gi tu rezu nezinome...

  • sisko prieš 15 metų #112686

    pyk nepyk regimantai, bet pastebiu, kad tie tavo tapetai tau jau per galvike postipriai ikirto.. Paranojikas palikes kazkoks, ant kryziaus matai velnia...

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti