• Villa prieš 16 metų #94688

    ka sian rauli turi gero ? DD

  • kookkai prieš 16 metų #94683

    raul gali i pm parasyt

  • raul777 prieš 16 metų #94682

    nu va pasirodo abu buvo traumuoti
    tik del mathieu,priesingai nei del potro tikrai nebuvo jokios info,apie del potra buvo..
    ar snd niekas nematot orakulo geros nuotaikos pavyzdzio

  • VOX prieš 16 metų #94672

    top susikisk savo tas programas ir % i viena vieta tenisu domiuos daugiau nei 10m ziuriu ivairius didziojo kircio ir kitus turnyrus... ir jej ten ka nors galima nuspet kokia nors tikimybe tai patikek zinociau, tai bishki siulyciau susimastyt.

  • kookkai prieš 16 metų #94671

    Gyvenu nuo teniso kortu 1 km atstumu ,musu miestelis 16 tukstanciu gyventoju ,taciaune kiekvienas didmiestis gali tuo pasigirt,kaip ir tu issidureli Cia vaziuoja ir is Klaipedos sezono metu,nors zaisti galima uz pinigelius.Buvau ir palangos teniso kortuose, senai berods 1987m cia statem teniso baze su persirengimo kambariais,stovyklautojams skirt ais kambariais.Idomios formos pastatas,su tribunomis...Tada varzybas lankiau ,dabar...

    Vox isigyk normalia teniso-apmokama programa Tennis -Expert softvare ar OnCourt ir
    galesi postringaut apie %..Nes is taves nieko vertingo neisgirdau kaip pagyvenes zmogus.
    Dar niekur nerasta apie del Potro trauma .Vienam neoficialiam saltiny,sarasas ilgas, del Potro nera paminetas..

    pagal nostalgiskus prisiminimus tai tau apie 40,bet koks 40metis desis P,Diddy i avatara

  • kookkai prieš 16 metų #94670

    Gyvenu nuo teniso kortu 1 km atstumu ,musu miestelis 16 tukstanciu gyventoju ,taciaune kiekvienas didmiestis gali tuo pasigirt,kaip ir tu issidureli Cia vaziuoja ir is Klaipedos sezono metu,nors zaisti galima uz pinigelius.Buvau ir palangos teniso kortuose, senai berods 1987m cia statem teniso baze su persirengimo kambariais,stovyklautojams skirt ais kambariais.Idomios formos pastatas,su tribunomis...Tada varzybas lankiau ,dabar...

    Vox isigyk normalia teniso-apmokama programa Tennis -Expert softvare ar OnCourt ir
    galesi postringaut apie %..Nes is taves nieko vertingo neisgirdau kaip pagyvenes zmogus.
    Dar niekur nerasta apie del Potro trauma .Vienam neoficialiam saltiny,sarasas ilgas, del Potro nera paminetas..

    top as pats lankiau tenisa 5 metus dar kai gyvenau uzsienyje ir is tavo kalbos nesupratau vieno dalyko, kaip yra susijes teniso lankymas su buvimu pliuse is teniso picku,ir be laso abejones galiu pasakyt ,kad teniso spejimuose esu visiskas nulis,mano nuomone tavo, savo laiku lankiusiu tenisa/zaidusio ir betkokio 12 mecio besidomincio teniso realijom galimybes atspeti yra visiskai vienodos
    ir pagal mane v0x klause apie rimtas varzybas,o ne turizmo baze Lietuvos provincijoje,esu buves Kremlin cupe ir Australian open ir tai man neatnese jokiu dividendu.
    Matai visi rasydami sitam puslapyje turi kazkokiu,ambiciju ar siekiu ir manau tai yra visiskai normalu,o nepatyrusio losejo entuziazma reikia skatinti,ne smerkti tai tiek ir kartais tiesiog praleisti pro akis
    jokio puolimo nei vieno is jusu atzvilgiu,labanakt

  • gintazas prieš 16 metų #94669

    pries miega dar uzmeciau:

    Olaru +5
    Olaru ML
    Guccione
    Llodra

    Tikiuosi pabusiu su gera nuotaika

  • Top prieš 16 metų #94659

    b* kai juokina su savo procentais Top tu bent mates pac nors karta tenisa ?

    Gyvenu nuo teniso kortu 1 km atstumu ,musu miestelis 16 tukstanciu gyventoju ,taciaune kiekvienas didmiestis gali tuo pasigirt,kaip ir tu issidureli Cia vaziuoja ir is Klaipedos sezono metu,nors zaisti galima uz pinigelius.Buvau ir palangos teniso kortuose, senai berods 1987m cia statem teniso baze su persirengimo kambariais,stovyklautojams skirt ais kambariais.Idomios formos pastatas,su tribunomis...Tada varzybas lankiau ,dabar...

    Vox isigyk normalia teniso-apmokama programa Tennis -Expert softvare ar OnCourt ir
    galesi postringaut apie %..Nes is taves nieko vertingo neisgirdau kaip pagyvenes zmogus.
    Dar niekur nerasta apie del Potro trauma .Vienam neoficialiam saltiny,sarasas ilgas, del Potro nera paminetas..

  • VOX prieš 16 metų #94641

    bl kai juokina su savo procentais Top tu bent mates pac nors karta tenisa ?

  • raul777 prieš 16 metų #94633

    issigyde jis ta trauma jau...

    pasakyk kaip gali but issigydes jei dar pries pora dienu nedare per treniruotes nei nugaros nei ranku pratimu

  • Villa prieš 16 metų #94626

    kas buvo pries metus nieko nereiskia..is kur tuos procentus trauki tai nezinau,bet jei tie kur pas slovakus tai jie nieko nereiskia..Del potro 2 menesius kamuojamas traumu..Mathieu tik nuo antros sezono puses pradejo gerai zaist,siemet jo rez bus dar geresni..mathieu padavimas irgi nera blogas,be to del potro negerai su nugara ir riesu..as imu mathieu -2,5

    issigyde jis ta trauma jau...

  • raul777 prieš 16 metų #94625

    Na, ash uzsuku ir i tavo chebros homepage'a

    saunuolis tik gallovits kofai stiprokai nukrito

  • gintazas prieš 16 metų #94624

    leisk paklausti kada as tau sakiau kad gallovits snd stipriausias dienos ivykis
    siriani tai pirmo seto over imsiu

    Na, ash uzsuku ir i tavo chebros homepage'a

  • raul777 prieš 16 metų #94621

    , koef 2,1 tikrai mane vilioja

    leisk paklausti kada as tau sakiau kad gallovits snd stipriausias dienos ivykis
    siriani tai pirmo seto over imsiu

  • gintazas prieš 16 metų #94619

    Kadangi dvikovoje yra dvi puses, tai visada dvi nuomones, kai baigsis macas, gales kazkas girtis, kad "mano arguementai buvo teisingi".

    Kas liecia likusi tenisa, visom keturiom sutinku su raul777 del Gollovits ir dar pats prieti noreciau Sirianni, koef 2,1 tikrai mane vilioja

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn