Enrique22 2004/10/06 16:58 #2259

Crotone - Torino 2 @ 2.1 7/10
Manau cia turetu laimeti Torino, stai kelios priezastys kodel taip manau:
1.Torino yra pirmoje vietoj (po 5 turu) visos 5 pergales (laimetos rungtynes nebuvo pries stiprias komandas, bet tos komandos tokio pacio lygio kaip Crotone)
2.Torino nesvarbu kur zaidzia ar namie ar isvykoje vistiek musa po 2 3 golus. (11 imuse , tik 3 praleido)
3.Cretone yra dabar krizei pralaimetos tris rungtynes is eiles.
p.s. Torino stipresnis ant "popieriaus" manau i tapeta galima imest kofas 2.10

Dar galvoju visai nieko stafke kad per rungtynes bus imusta daugiau nei 2.5 ivarcio
kofas 1.74 8/10
nes ir Torino ir Crotone (8 imuse 6 praleido) imusa ivarcius, tikiuosi siandien irgi bus ivarciu lietus

  • Messer prieš 19 metų #2349

    siaip geriausia kad H.Kewell ciulpia
    Tai as nesakau kad blogai statistika, bet vien jos neuztenka jei nori rimciau prognozuot

  • IgZeM prieš 19 metų #2348

    nera taip blogai statistika tik reik moket paziuret ir seip dometis vien lyga zaidejais tt neuztenka geriausia dometis plius statistikon palandziot db bandysiu i anglija palandziot biski nezinau kaip ten gausis ir kiek laiko bus bus matyt seip kol kas bent su olandija tai gerai pagal statsus praktiskai vien ole cheburator. italija ciulpia !

  • Enrique22 prieš 19 metų #2338

    Na ta liga ir yra Italija ;D Siaip neturiu labai daug zyniu, bet daug maz gaudaus. Uz Italus sergu jau nuo pat vaikystes dar kai uz Italus zaide Rossi (AV vykusiame pasaulio cempionate 1994). Jau desimt metu sergu uz Italu pasirodymus ivairiuose futbolo cempionatuose (todel turiu "priesu" draugu tarpe, nes nieks nesupranta kaip galima sirgti uz gynybini futbola). Neturiu savo mylimojo italu klubo,palaikau juos visus, kai zaidzia Europos turnyruose. Pats zaidziau CM ne vienerius metus, todel turiu sioki toki supratima, bet is zaidimo negalima sprest apie komandas, bet tikrai kaip tu sakiai zinau daug tokiu zaideju apie kurios kiti net nera girdeje. Manau labiau pasistengus ir man kazkas pavyks, juk as dar tik pradedantysys, o tu jau profas tai kad viskas dar pries akis

    .........................................................................................................
    Paolo Maldini is GOD

  • Messer prieš 19 metų #2335

    o man ir "nera dzin" as noriu zmonem gera daryt, bet ziuriu nelabai gaunas

    Visu pirma su statisitika toli nenueisi, reikia zinoti siek tiek kas vyksta aikstej kai zaidzia viena ar kita komanda zinoti zaideju pajeguma. Prazaidziau CM manager apie 6 metus vien italijos lygoj kiekvienais metai isigydamas vis naujesne versija su to sezono komandu sudetimis, todel daugmaz zinau, seria B ir seria A(silpnesniu klubu) futbolininku pajeguma. O visi kas maziau domisi zino tik zvaigzdes ir garsius klubus, kurias rodo per televizija ir kuriuos paima i rinktines. Ne visi geri zaidejai yra pasaulinio lygio zvaigzdes.
    Kadangi nuo mazu dienu jau domejausi futbolu( futbolas mano aistra), tai rungtynese siek tiek daugiau matau kaip vyksta zaidimas, ne vien tik grazius golus ar efektyvias atakas.
    Ir jei tu tik vadovausies statistikom, tavo prognozes visada bus rizikingos ir retai kada atspesi ivykius taip, kad bendram vaizde turetum pliusa.
    Man pavyzdziui malonumas yra knaisiotis po Seria A naujienas ir panasiai, nes esu ACMilano fanas, tai naturalu.
    Geriau pasirink tokia lyga, kurioj tu matysi ne vien statistikas, o domesies naujienom ir tau tai daryt nebus kancia.
    Sekmes prongozuojant.

  • Enrique22 prieš 19 metų #2320

    o man ir "nera dzin" as noriu zmonem gera daryt, bet ziuriu nelabai gaunas

  • dzUnans prieš 19 metų #2318

    Norejau visu atsiprasyti kurie paklause manes ir pastate uz Torino
    Ka padarysi, nepasiseke
    Stengsiuos daugiau jusu neklaidinti ir nerasyneti komentaru is lempos.
    P.s. Na nebuvo jau tokie tie spejimai mano baisus: 2 is 4 atspejau, ka jau padarysi juk pasitaiko blogu dienu. Tikiuosi nieks labai nesupyko ir nesmerks manes

    gerai kad nesakei "..man dzin.." o siaip is pirmu turu statistikos nieko ten nesugalvosi ir geriau nesukt smegenu
    statistika sux, bet be jos niekur..

  • Enrique22 prieš 19 metų #2314

    Norejau visu atsiprasyti kurie paklause manes ir pastate uz Torino
    Ka padarysi, nepasiseke
    Stengsiuos daugiau jusu neklaidinti ir nerasyneti komentaru is lempos.
    P.s. Na nebuvo jau tokie tie spejimai mano baisus: 2 is 4 atspejau, ka jau padarysi juk pasitaiko blogu dienu. Tikiuosi nieks labai nesupyko ir nesmerks manes

  • Diegas prieš 19 metų #2308

    Kazkoks gaidynas vakar visai ten SeriojB... Turbut siemet ja  reiks skipint...

  • NeXas prieš 19 metų #2301

    nu va ENRIQUE20 matai crotone tau ne shuns papai visai

  • Enrique22 prieš 19 metų #2288

    Tikiuosi kad taip bus, na tada jau manes neatsikratysit

  • Diegas prieš 19 metų #2287

    Tik vat visa beda kad jie laimes...

  • Messer prieš 19 metų #2280

    Nu Venezia ne pirmus metus jau suda mala.

  • Enrique22 prieš 19 metų #2279

    Gal tada as netasigaunu po pjenkiu zaparilsa cia kazkaip. Na vienu zodziu Torino laimes, o jei ne tai daugiau nerasysiu komentaru (negadynsiu nei sau, nei jum nervu)

  • IgZeM prieš 19 metų #2278

    Eniruque "...Torino yra pirmoje vietoj (po 5 turu) visos 5 pergales (laimetos rungtynes nebuvo pries stiprias komandas, bet tos komandos tokio pacio lygio kaip Crotone)"
    FT Torino Genoa 2-1
    Messer "..Isvardink man Seria B stirpias 3-5 stiprias ekipas.."
    Enrique"..na manau AC Torino, FC Empoli, AC Perugia, Genoa CFC 1893 ir Piacenza na ir dar AC Venezia.."

    Arba as girtas arba ce romanas

  • Enrique22 prieš 19 metų #2274

    na manau AC Torino, FC Empoli, AC Perugia, Genoa CFC 1893 ir Piacenza na ir dar AC Venezia( bet kazko siemet suda mala)

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti

Naujausios diskusijos

Futbolo statymai ir sporto prognozės (582 ats.) Perron
Lažybų terminai Asian Handicap (12 ats.) Валентин Котовый
Bet365 (4 ats.) Валентин Котовый
BET36555 (1 ats.) Remigijus Vic
Lietuvos sportinio pokerio federacija (11 ats.) David Nawicki
Pasaulio čempionato konkursas 2022 (19 ats.) LaRumba
TopSport (7 ats.) Ernestas As
Tenisas (29 ats.) husky
Betsafe (10 ats.) LinaS_CH
Skrill skelbimai (2 ats.) Arturas Jurkuvenas

Svarbiausios diskusijos

Televizija, laikrasčiai, filmai ir kt. apie azarta  (34 ats.) pirmas
Įdomiausi sporto faktai, straipsniai, video reportažai (112 ats.) Top
Darbo skelbimai lažybų bendrovėse (43 ats.) Razynka
Lažybų blokavimas internetu (11 ats.) LaRumba
Anoniminiai lošėjai ir Jūsų istorijos (4 ats.) SMEGENYNE
Apie neteller (6 ats.) LaRumba
Didžiausias Jūsų pokerio laimėjimas karjeroje (139 ats.) fizruhas
Lažybų bendrovių suvenyrai (13 ats.) pirmas
Lažybų, pokerio, kazino, žaidimų sėkmės istorijos (5 ats.) mazas_Bwin
Skrill (buvę Moneybookers) (7 ats.) evaldasn