Apie Bet365 bendrovę

Britų kompanija įkurta 2000 metais ir palaipsniui tapusi visiška lažybų lydere visame pasaulyje. Šiai dienai ši lažybų bendrovė aptarnauja virš 35 milijonų savo klientų. Bet365 visais laikais garsėjo kaip lažybų gyvai lydere ir savo neįtikėtinai plačią pasiūla pradedant pačiomis populiariausiomis ir visiems gerai žinomomis lygomis, užbaigiant net mėgėjų lygomis.

Kaip atidaryti Bet365 Lietuvoje?

Spausti alternatyvias nuorodas:
Pirma nuoroda Bet365 Antra nuoroda Bet365

Pinigų pervedimai

Šioje bendrovėje rasite įprastaus ir visiems gerai žinomus mokėjimų būdus, pradedant MasterCard ir VISA banko kortelėmis, Skrill. Neteller elektroninėmis piniginėmis, užbaigiant ir mažiau žinomas mokėjimo sistemas kaip Paysafecard ar visai naujai įsikūrusią Trustly pervedimų mokėjimų platformą.

Sporto lažybos

Vienareikšmiškai lažybų gyvai lyderiai ir šioje srityje keliais žingsniais visus likusius konkurentus lenkianti Bet365 bendrovė gali pasiūlyti ne tik puikiai pritaikyta lažybų gyvai platformą įprastuose renginiuose, bet ir vis labiau naudojama mobilia versija. Nenuvertinant sporto lažybos pasiūlos prieš varžybas, tačiau jeigu esate sporto lažybų gyvai fanatikas – ši bendrovė kaip tik jums!

Pokeris

Nors Bet365 ir negarsėja kaip pokerio žaidimus siūlanti kompanija, tačiau joje taip pat rasite įvairių turnyrų nuo žemiausio iki didžiausio rango, todėl pramogų užsiregistravus šioje bendrovėje netruks.

Premijos

Sporto lažybos - pirmosios įmokos 100% nemokamas statymas (Free Bet) iki 25€ sumos.

Min deposit $5 and 1x settled bet requirement to release Bet Credits. Min odds, bet and payment method exclusions apply. Returns exclude Bet Credits stake. Time limits and T&Cs; apply.

ATIDARYTI Bet365
#Reklaminis tekstas