Apie Bet365

Bet365 visais laikais garsėjo kaip lažybų gyvai lydere ir savo neįtikėtinai plačią pasiūla pradedant pačiomis populiariausiomis ir visiems gerai žinomomis lygomis, užbaigiant net mėgėjų lygomis.

Pinigų pervedimai

Šioje bendrovėje rasite įprastaus ir visiems gerai žinomus mokėjimų būdus, pradedant mokėjimo kortelėmis ir baigiant el. piniginėmis bei mažiau žinomas mokėjimo sistemas.

Sporto lažybos

Vienareikšmiškai lažybų gyvai lyderiai ir šioje srityje keliais žingsniais visus likusius konkurentus lenkianti Bet365 bendrovė gali pasiūlyti ne tik puikiai pritaikyta lažybų gyvai platformą įprastuose renginiuose, bet ir vis labiau naudojama mobilia versija. Nenuvertinant sporto lažybos pasiūlos prieš varžybas, tačiau jeigu esate sporto lažybų gyvai fanatikas – ši bendrovė kaip tik jums!

Pokeris

Nors Bet365 ir negarsėja kaip pokerio žaidimus siūlanti kompanija, tačiau joje taip pat rasite įvairių turnyrų nuo žemiausio iki didžiausio rango, todėl pramogų užsiregistravus šioje bendrovėje netruks.

Premijos

Sporto lažybos - pirmosios įmokos 100% nemokamas statymas (Free Bet) iki 25€ sumos.

Min deposit $5 and 1x settled bet requirement to release Bet Credits. Min odds, bet and payment method exclusions apply. Returns exclude Bet Credits stake. Time limits and T&Cs apply.

ATIDARYTI Bet365