Apie Skrill bendrovę

Skrill yra internetinė piniginė leidžianti atlikti įvairius mokėjimus, apmokėjimus internete ir pervedimus kitiems šios el.piniginės vartotojams. Dažniausiai akimirksniu atliekami mokėjimai įvairiose lažybų ir azartinių žaidimų bendrovėse yra priežastis, kodėl ją vis labiau renkasi lažybininkai. Daug laiko nereikalaujanti registracija, patogus paskyros valdymas, pagalba įvairia kalba tiek el.paštu, tiek telefonu. Jeigu lažinatės ar žaidžiate azartinius žaidimus reguliariai, šią piniginę privalomą turėti.

ATIDARYTI Skrill

Registracija

Registracija yra greita ir svarbiausia nemokama. Užsiregistruojate, atliekate indentifikavimo procedūrą ir jau iškart galite naudotis šios el.piniginės privalumais ir pervedimais įvairiomis kryptimis. Skrill sąskaitą galite pasipildyti ir tiesiai iš savo banko sąskaitos arba grynais bankiniu pavedimu.

Kaip veikia?

Atlikus identifikavimo procedūrą ir pasipildžius Skrill piniginės sąskaitą galite ją naudoti įvairiomis paskirtimis. Galite pildytis azartinių žaidimų paskyrų balansus, galite atlikti įvairius apmokėjimus už pirkinius internete. Skrill taip pat siūlo ir MasterCard fizines korteles, su kuria galėsite apsipirkinėti parduotuvėse, ar tiesiog bankomate nusiimti pinigus.

Kaip apmokėti internete?

Norėdami apmokėti už paslaugą internete, įsitikinkite, kad jūsų paslaugos tiekėjo mokėjimų pasirinkimuose yra Skrill elektroninė piniginė. Pasirinkus apmokėjimą Skrill pinigine ar apmokėjimą jos fizine kortele, tiesiog sekite nurodytas instrukcijas toliau. Mėgaukitės Skrill piniginės siūlomais privalumais bet kuriame pasaulio kampelyje!

ATIDARYTI Skrill