Apie Tonybet bendrovę

Labai gerai visiems žinomas bendrovės vardas ir šios lažybų bendrovės esamasis savininkas Antanas Guoga. TonyBet savo veiklą pradėjo 2003-ųjų rugpjūtį tapdama „Omnibet“. Maža, bet kūrybingų ir ambicingų žmonių kompanija stojo į kovą dėl klientų su tuo metu rinkos pyragą raikusiomis TopSport ir Orakulo bendrovėmis. Omnibet savo ambicijas išreiškė net ik žodžiais, bet ir veiksmais, pradėjusi siūlyti aukštesnius koeficientus Lietuvos rinkoje ir kur kas platesnė įvairių varžybų pasiūlą. Bendrovė pasiūlė ir tuo metu ir visiškai novatorišką dalyką – pinigų grąžinima pataikius į suminį ar pranašumą. 2009 metais bendrovė buvo nupirkta gerai žinomo pokerio žaidėjo, verslininko ir filántropo – Antanos Guoga „TonyG“. Sėkmingai savo verslą Lietuvoje tęsusi TonyBet bendrovė 2016 metais pardavė savo platformą, licenziją ir jai priklaususius lažybų punktus ir nuo to laiko savo veiklą tęsia užsienyje, jau kaip internetinė bendrovė.

Atidaryti TonyBet

Pinigų pervedimai

TonyBet siūlo visus populiariausius tarptautinius mokėjimų būdus, tokius kaip MasterCard, VISA kortelių atsiskaitymus, taip pat bendrovėje galima savo sąskaitą pasipildyti ir Lietuvoje savo veiklą vykdančiais bankais, SwedBank, DanskeBank, SEB. Prieš šių bankinių pervedimų, taip pat atsiskaityti pildant savo sąskaitos balansą galite ir paysafecard, Neteller, Skrill ar ecoPayz mokėjimais.

Sporto lažybos

TonyBet pasiūla praktiškai identiška Betsafe lažybų bendrovės pasiūlai, skirtis gali tik koeficientai, įvairūs specialūs pasiūlymai ar bendrovių siūlomi bonusai ir nemokami statymai. Antanui Guogai priklausanti bendrovė visai neseniai atnaujino ir savo puslapio dizainą, bandydami prisitaikyti prie šiuolaikinėje lažybų rinkoje vyraujančių tendencijų ir patogumų besilažinantiems. Gyvenantiems užsienyje ir ieškantiems alternatyvų Lietuvai – TonyBet būtų puikus lažybų produktas jums. Puslapyje rasite ir lietuvių kalbos pasirinkimą.

Pokeris

TonyBet be pokerio platformos? Neįmanomas dalykas. Šioje bendrovėje rasite ir pokerį, o prie viso to ir įspūdingas premijas naujokams ar jau esamiems šios bendrovės klientams.

Premijos

Sporto lažybos - pirmosios įmokos bonusas iki 300€

Pokeris – naujoko premija iki 2000€

Atidaryti TonyBet