Uniclub.lt – kazino bendrovė, kuri 2020-aisias startavo ir su sporto lažybų pasiūla. Šioje bendrovėje rasite tūkstančius statymų už įvairiausias sporto šakas ir lyga. Taip pat ji gali pasigirti ir labai plačia LIVE pasiūla. Uniclub.lt veikia ant pasaulyje pripažintos EVERYMATRIX platformos, kuri jau yra užsitarnavusi vartotojų pasitikėjimą. Išbandykite Uniclub.lt ir lažinkitės už savo mėgiamiausias sporto šakas!
ATIDARYTI Uniclub
Įmokos ir išmokos
Uniclub.lt yra lankstūs atliekant įmokas ir išmokas. Tą padaryti galima naudojant internetines pinigines (Skrill, Neteller) per bankus ir kitais būdais. Todėl jokių problemų vartotojams šioje vietoje nekyla.
Tiek įnešant (nuo 2 eurų), tiek išmokant pinigus neprašoma jokio papildomo mokesčio. Išmokėjimai vartotojus dažniausiai pasiekia jau kitą dieną.
Premijos
Uniclub.lt garsėja kaip bendrovė, kuri bene dažniausiai keičia premijas vartotojams ir yra itin dosni naujai registruotiems savo žaidėjams. Tikra Uniclub.lt vizitine kortele yra tapusi 88 nemokamų sukimų premija naujokams, o nauji žaidėjai, kurie mėgsta sportą, gali gauti vertintą FREE BETĄ.