Lošėjų asociacijos pasiektos pergalės prieš lažybų bendroves

Aktyvus Lietuvos lošėjų asociacijos įkūrėjas „VicenteR“ ir toliau sėkmingai gina lažybų mėgėjų interesus. Supažindiname su trimis atvejais, kuomet lošėjų asociacija pasiekė pergalę prieš Lietuvos lažybų bendroves.

Du metus trukęs ginčas

Sunku suvokti, tačiau lošėjų asociacija net du metus bandė įrodyti, kad 2017 metų liepos mėnesį vykusiose krepšinio rungtynėse tarp Graikijos U20 ir Suomijos U20 rinktinių pergalę šventė būtent graikai. Pasirodo, kad viena iš Lietuvos lažybų kompanijų tvirtino, kad mačą laimėjo suomiai, o šaltiniai, įrodantys priešingą rungtynių baigtį, klysta arba yra įsivėlusi vertimo klaida. Vis tik po daugiau nei dviejų metų šis ginčas buvo išspręstas ir lažybų bendrovė sutiko išmokėti pinigus žmonėms, stačiusiems už Graikijos rinktinės pergalę.

Neįgyvendinamos premijų peržaidimų sąlygos

Turbūt ne vienas iš mūsų esame bent kartą susigundę lengvai padidinti savo lažybų sąskaitą, pasinaudodami bendrovių suteikiamomis premijomis. Tiesa, premijų iškart išsigryninti dažniausiai negalima ir reikia atlikti tam tikrą statymų kiekį, kuris būna nurodytas taisyklėse.

Pasirodo, viena lažybų bendrovė, pamačiusi, kad žaidėjas sėkmingai išnaudoja premiją, nusprendė jam uždėti maksimalaus statymo limitą. Tokiu būdu lošėjas tiesiog neturėjo galimybės įvykdyti premijos sąlygų, tačiau buvo įrodyta, kad tai padarė ne dėl savo, o bendrovės kaltės. Po daugiau nei 8 mėnesių tyrimo žmogui buvo išmokėta ta premijos suma, kurią jis buvo spėjęs peržaisti.

Reglamento skirtumai

Dalyvaujant sporto lažybose labai svarbu susipažinti su lažybų bendrovių reglamentais, kurie skiriasi bent keliais punktais. Tačiau panašu, kad kartais savo reglamentų nelabai žino ir pačios bendrovės.

Lošėjų asociacijai pavyko pasiekti pergalę prieš lažybų bendrovę, kuri neteisingai pritaikė savo reglamentą vienam iš krepšinio įvykių. Situacija paprasta: žmogus atliko statymą, kad rungtynių ketvirtajame kėlinyje bus įmesta daugiau nei 45,5 taško, tačiau sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes paskutiniajame ketvirtyje kilo masinės muštynės ir mačas buvo nutrauktas. Bendrovė, remdamasi savo reglamentu, statymą užskaitė kaip pralaimėta, nes buvo sužaista daugiau nei 60% rungtynių laiko. Vis tik lošėjų asociacija įrodė, kad šis reglamento punktas negali būti taikomas tokiam statymui ir žaidėjui buvo grąžinti jo pralaimėti pinigai.