Sporto statymai lažybose

Statymai – veikla, kurioje hobis, domėjimasis sportu gali atnešti visokeriopos naudos, nuo finansinės iki analitinių žinių, kurios padės ne tik tobulėti šioje srityje, tačiau padės pažinti šią informacijos pilną virtuvę. Kas gali būti geriau už veiklą kuri yra išties įdomi ir kuri neša naudą?
Apie tai ir norėtume jums papasakoti šiame straipsnyje, ne tik apie blogybės šioje srityje kurias dažniausiai pateikia žiniasklaida skaitytojams. Galime pabrėžti, kad ši sritis kaip ir daugelis kitų darbo sričių susideda iš smulkių detalių, o svarbiausia įdėto darbo, laiko ir pastangų!
Nepaslaptis, kad sportas, politika, net ir ekonomika vis labiau tampa neatsiejama dalimi nuo statymų. Statymai žmonėms vis labiau tampa įprasta ir niekuo nestebinančia veikla įvairiose platformose. Apie azartinius lošimus žiniasklaidoje galime pamatyti įvairiausias naujienos, bet dažniausiai visos susijusios su liūdnomis baigtimis, praloštais pinigais, prasiskolinimais greitųjų kreditų įmonėse ar net kriminalinėmis nelaimėmis, šias sritis stengiamasi pateikti vien tik iš blogosios pusės, kodėl? Kodėl daugiausiai dėmesio azartiniuose lošimuose susilaukia kazino automatai, įvairūs perlo terminalų teikiamos paslaugos, bet vis mažiau paliečiama lažybų sritis, kurioje žmonės tobulėja, analizuoja ir neretai sugeba pasipelnyti?
Šioje apžvalgoje norėtume paaiškinti, kodėl gi statymai, kaip veikla, galėtų būti žmonėms įdomi, o be viso to, paminėsime pagrindines Lietuvos ir užsienio lažybų bendroves, kurios siūlo universaliausias ir geriausias sąlygas bet kuriam vartotojui. Prie viso to pateiksime ir kelis pagrindinius patarimus, kuriuos naudojant kasdieniniame lažybų pasaulyje bus galima įgyti įgūdžių, leisiančių tobulėti, progresuoti, valdyti savo finansus ir pagerinti finansinę situaciją.
Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kad statymai yra azartiniai lošimai, todėl tikėtis lengvų pinigų be rizikos  negalima. Todėl nereikėtų stebėtis įvairiomis priemonėmis pateikiamomis lažybų reklamomis, pasiūlymais ir visomis kitomis informacinės sklaidos priemonėmis. Įvairiausi pasiūlymai, reklamos priemonės jus gali ne tik suklaidinti, bet ir pateikti lažybas kaip lengvą pinigų šaltinį. Todėl prieš pradėdami užsiimti šia veikla, jūs privalote perskaityti informaciją kurią pateiksime žemiau.
Norėdami užsiimti lažybomis, jus ne tik privalote gerai apgalvoti apie šį žingsnį, tačiau ir gerai apgalvoti visus kitus veiksnius ir priemones kurios jums būtinos priimant teisingiausius sprendimus tobulėjimui:
Bankas - jūs privalote skirti tam tikrą pinigų banką vien tik statymams, nėra privalomosios sumos, nes kiekvieno finansinė situacija yra skirtinga, tačiau reikėtų paminėti, kad didesnis bankas jums leis išnaudoti didesnes galimybes besilažinant. Suma kurią skirsite savo lažybų bankui privalo jokiu būdu niekaip neįtakoti jūsų asmeninės finansinės situacijos. Jeigu neturite papildomų pinigų kuriuos galėtumėte skirti lažyboms, rekomenduojame tiesiog pataupyti juos ir tik tada žengti sekančius žingsnius kuriuos nurodysime.
Banko valdymas - šis punktas yra svarbiausias lažybose. Jūs privalote įsisavinti tai jog, kad ir kaip gerai išmanytumėte sporto varžybas, komandas, sudėtis ir kitą informaciją kuri padėtu pasirinkti tinkamą baigtį, be banko valdymo jūs tiesiog pražūsite šioje srityje ilgalaikiame laikotarpyje. Kiekvienam statymui jūs negalite skirti didesnės sumos nei 5 procentai nuo banko. Mūsų rekomendacija būtų 1-3 procentai nuo turimo banko ant kiekvienos sumos. Kodėl? Visas naujienas, blogybės kurias matote, išgirstate ar skaitote apie lažybas dažniausiai ir veda link to, jog prastas banko valdymas ar tiesiog išvis jo neturėjimas privedė iki to jog visi pinigai tiesiog buvo pralošti, dėl godumo, dėl noro laimėti vis daugiau ir daugiau. Lažybos kaip amerikietiški kalneliai, jeigu pasisekė vieną dieną, vieną savaitę ar mėnesį, tai nereiškia, kad šia kreive sėkmingai judėsite ir toliau, blogi ruožai neišvengiami, jiems reikia pasiruošti. Todėl mūsų nurodytas banko valdymas jums leis ne tik išgyventi blogus periodus, tačiau ir išsaugoti banką.
Lažybų bendrovės - jeigu esate naujokas, pradžiai jums užteks IR tokių kaip Orakulas, TopSport, TonyBet ar naujai į rinką atėjusių CBET lažybų bendrovių kurios daugiau orentuotos į mėgėjus arba naujokus, ne taip patyrusius lošėjus. Laikui bėgant, tobulėjant ir savo akimis matant kylančius rezultatus bei banko priaugį, rekomenduotumėme užsiregistruoti ir į užsienio lažybų bendroves tokias kaip Bet365, Pinnacle, SBOBET, Dafabet, Unibet kurios jums atvers didžiausias galimybes ir geriausias sąlygas statymams. Jeigu turėsite klausimų dėl šių įšvardintų bendrovių, visada galite užsukti ir pateikti klausimus, didžiausioje lažybų bendruomėnėje.
Koks būtų esminis patarimas statymus atliekantiems žmonėms? 
Mūsų šalies lažybininkai ir lošėjai su gausia patirtimi yra linkę manyti, jog statymai kurie yra įvykdomi prieš varžybas yra patys veiksmingiausi ir didžiausia pelną atnešantys veiksniai. Nesakome, kad reikėtų vengti ir gyvų lažybų, nes dažnu atveju jus gausite geresnes sąlygas varžybų eigoje negu gavote dar prieš prasidedant varžyboms. Tačiau nepamirškite, kad varžybų eigoje statymas kurį galvojote atlikti prieš varžybas prarandą tokią vertę kuri buvo iki tol, varžyboms prasidėjus susideda daug veiksnių, pradedant nuo komandų pataikymo, sėkmės, lyderių žaidimo ar netgi traumų. Todėl prieš varžybas ir gyvų varžybų pasiūloje savo statymus ir lažybų baigtis rinkitės atsakingai, naudodami mūsų nurodyto banko valdymą.
Statymai šiais laikais ir lig su kiekvienais metais tampa ir lankstesnės ir sudėtingesnės, privalote ieškoti informacijos, kaupti duomenų bazę, sekti naujienas, analizuoti komandų sudėtis ir vengti statyti ant varžybų kurios susilaukia didžiausio ažiotažo, tokias varžybas turite stebėti savo malonumui. Taigi, jeigu bandysite šią veiklą, loškite atsakingai, valdykite savo banką, pasiruoškite įvairiam scenarijui, bet nepamirškite, kad sukaupta patirtis ir nurodyti punktai jums leis patirtį tikrą lažybų skonį. Niekada nežinai, koks tavo tikrasis pašaukimas, sėkmės!