Unikalus filmas apie lažybas NBA - Inside Game

Nors sporto lygos daro viską, kad sportininkai ir kiti varžybų dalyviai laikytųsi visų garbingo žaidimo ir sąžiningumo principų, deja, tai užtikrinti pavyksta toli gražu ne visada. Ypač tai tada, kai kalbame apie sporto lažybas. 

Visi esame girdėję ar skaitę apie sutartas futbolo rungtynes ar griežtas tenisininkų bausmes už panašius nusižengimus. Nors NBA lygoje apie tai kalbama kur kas rečiau, 2019 metais buvo išleistas unikalus filmas „Inside Game“, kuris parodo, kad sutartų rungtynių problema yra aktuali ir šioje lygoje. 

Filmas sukasi aplink NBA teisėją, kuris susideda su dviem kriminalinės šeimos nariais ir daro neteisėtą įtaką rungtynių rezultatams, taip gerokai pasipelnydamas lažybų rinkoje. Šioje netrūksta dramos, įtemptų momentų bei šeimos išgyvenimų. 

Įdomu tai, kad JAV lažybos pradėtos legalizuoti ne taip jau seniai, o būtent NBA buvo pirmoji lyga, kuri pasirašė sutartį su lažybų bendrove. 

Tai tikrai nėra pirmasis filmas apie azartinius lošimus, prieš kelis metus šia tema buvo išleistas ir lietuvių darbas „Lošėjas“.