• LaRumba prieš 12 metų #139892

    joxaidy, ką čia šnekat, kad nebus patys nebuvę, o kas čia buvo lygiai prieš savaitę???
    ltbet-nemokamas-turnyras-2012-t13686.html#p139878

  • LaRumba prieš 12 metų #139890

    Šio vakaro slaptažodis - atspekkoks

  • LaRumba prieš 12 metų #139882

    aš kalbu apie bwin'ą ir ne vienas jau prabilęs buvo apie tai, kad neatiduoda pinigus ir jokių ten pasų plovimų ar dar ko, jei tau taip nebuvo, nereiskia, kad taip nevyksta, plius pasedek vakarais bwin'e, pasiziurek chata. Šiaip ar taip, kuo greičiau mokama darykit, neįmanoma ten mąstant žaist, vien sekmės reikalas.

    Jei būtų daug buvę, tai tikrai čia pasiskųstų ir papasakotų savo istorijas kas nors.
    Dauguma problemų (kaip ir šitam forume) aprašytų buvo dėl vartotojų lažybų ir lažybų bendrovių nepatyrimo arba nesugebėjimo palaukt pagal taisykles apibrėžtą laiko tarpą ar pinigų gražinimo ar dar kažko. Kad statymus mažina ar pan. tai čia daug girdėta, ir tikrai ne toj vienoj bendrovėj, bet čia jau kitas klausimas.
    O pokerio network'as tas pats daugumoje bendroviu naudojamas, tai kur tada gali mąstant žaist?

  • Marozas_x prieš 12 metų #139881

    aš kalbu apie bwin'ą ir ne vienas jau prabilęs buvo apie tai, kad neatiduoda pinigus ir jokių ten pasų plovimų ar dar ko, jei tau taip nebuvo, nereiskia, kad taip nevyksta, plius pasedek vakarais bwin'e, pasiziurek chata. Šiaip ar taip, kuo greičiau mokama darykit, neįmanoma ten mąstant žaist, vien sekmės reikalas.

  • LaRumba prieš 12 metų #139880

    Na aš į bwin'a nenoriu savu nešti litų, iš pažįstamų teko girdėti kaip neatiduoda laimėtų pinigų, vos savus atgauna su priežastim, kad per daug azartiškas ir pažeidžia kažkokias ten jų vidines taisykles, na bet iš freeroll'o yra centu prikaupta, tai manau ir man nepridarytų tos didelės bėdos apmokęstinimas, tik nedėkit kokio normalaus, minimumą įdėkit, neturės nei tų allinintojai su 4 5

    )) senai jau girdėjau apie pinigų neatidavimus, parodyk man bendrovę, kuri dabar neatiduoda? Aišku visos jos turi teisę tave patikrint ar tu normalus asmuo ar koks pasų prisivogęs bandai kažką daryti.
    Galbūt net didžiausia Europoje kompanija tikrai savo vardu nerizikuoja, o kai tiek kitų bendrovių prisipirko per paskutinius metus tai tikrai nemanau, kad planuoja gadintis vardą ir bankrutuot ar kažką..

  • Marozas_x prieš 12 metų #139879

    Na aš į bwin'a nenoriu savu nešti litų, iš pažįstamų teko girdėti kaip neatiduoda laimėtų pinigų, vos savus atgauna su priežastim, kad per daug azartiškas ir pažeidžia kažkokias ten jų vidines taisykles, na bet iš freeroll'o yra centu prikaupta, tai manau ir man nepridarytų tos didelės bėdos apmokęstinimas, tik nedėkit kokio normalaus, minimumą įdėkit, neturės nei tų allinintojai su 4 5

  • LaRumba prieš 12 metų #139878

    Šio vakaro slaptažodis - slaptazodis

  • B.Tomis prieš 12 metų #139877

    Ir as pritarciau uz mokama

  • dzonis prieš 12 metų #139874

    Tik už mokama...

  • kroske prieš 12 metų #139873

    jeigu ka as irgi pritariu apmokestinimui

  • Maimaras prieš 12 metų #139871

    dauguma senbuviu tame tarpe ir as jauciu pasisake uz mokama, o nemokamas tai torrentu tuo paciu metu vyksta bwine, tai gali ten all in'us stumdyt

  • bacylkin prieš 12 metų #139870

    bettai koks aktyvumas... ytariu vienadieniai varototjai cia susiregino kad tik prabalsuotu na jie tokia teise turi . kol turesiu centu bwin - busiu uz mokama turnyriuka

  • mazas_Bwin prieš 12 metų #139869

    nu bet pabandyti apmokestint manau verta juk tada gal iki 100 zmoniu sueis bet losimas bus daug aukstesnio lygio nes dabar tai donk betu perdaug yra ir poketas AA preflop uzsirauna i all in ir gauna nuo kokios lievos eiles kuria suriverina bwino dealeris

  • LaRumba prieš 12 metų #139868

    Ar mūsų turnyras bwin'e turėtų būti minimaliai mokamas (pvz 10ct)?

    Taip 37 30%
    Ne 88 70%
    Viso balsų : 125
    ne kažką...

  • LaRumba prieš 12 metų #139867

    Pokerio turnyro tema perkelta iš ltbet-vip-bwin-freeroll-2012-t13683-80.html

    Norintys dalyvauti turnyre perskaitykite informaciją žemiau.

    Turnyro pavadinimas: LTbet VIP 75$ (NL Holdem) @ bwin
    Prizinis fondas: 75$+rebuy
    Turnyro laikas: trečiadieniais 20:30 @ bwin
    Turnyras apsaugotas šalimi (tik LT, UK ir dar pora) ir slaptažodžiu, kuris skelbiamas keliolika minučių iki turnyro šioje temoje.
    Rebuy'jus: 0.2$ (pirmą valandą)
    Turnyrą galite rasti: bwin ->scheduled tournaments

    Atsidaryti bwin sąskaitą

    Slaptažodžio platinimas bwino chate ar kažkur kitur griežtai draudžiamas - tokių asmenų veika arba perduodama arba automatiškai bwino susekama ir blokuojami.

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti