• LaRumba prieš 11 metų #140385

    neaišku ar taupo, gi ten jungiasi, perka visokias bendroves, bet matyt labai blogas loginis mastymas techninių darbuotojų, kurie vis pastoviai atnaujinę pridaro klaidų, neištestuoja kaip normalūs žmonės ir t.t.

  • tatata prieš 11 metų #140384

    oi kris reitingai bwin...jau čia jie prichimičino neblogai tikriausiai pinigus taupo ir bando pralobt dar labiau, nes jau taip nusirist su pokeriu...

  • Bevardis1984 prieš 11 metų #140382

    Su savo naujovėm tai eina jie... Viską sugadino. Net HM2 mano neveikia jame. Neradau pakolkas nei vieno pliuso. Turėjau gal 200k taškų, dabar 3k. Dar neradau kaip pasidaryt prieš flopą normalų 3x, nes tarkim NL50 darai X2(minimalų kurį leidžia pasidaryt) ir iškart iki 2$ kelia, tai aišku yra alternatyvų(pvz su ratuku prasuki). Galbūt aš dar nemoku ten susiderinti visko, bet naujovės man išėjo į blogą pusę ir praktiškai nebežaidžiu bwin'e, kai seniau tik jame žaidžiau.
    P.S. Bet ir netikėtai jie ten viską pakeitė, gruodį vygdė ten savo kasmetinį Kalėdinį žaidimą(po trnr per dieną su added fondu + galėjai gauti 2-3-5k freeroll ticketus), tik pyst update padarė nieko nėra, kažkokie kiti nauji pasiūlymai...kaip iš medžio iškrito bwinas. Čia good luck tikėtis ltbet freeroll, kai jie tiek bėdų savų turi dabar.

  • LaRumba prieš 11 metų #140375

    dėl turnyro dar neaišku, nes pas juos gi tie didžiuliai pakeitimai kai žmonės balansų nematė ir t.t.t. tai kol kas nekalba šiam mėnesiui apie turnyrus

  • bacylkin prieš 11 metų #140372

    labai gera ideja

  • LaRumba prieš 11 metų #140371

    skaityt išmokit.. nes tuo rimtai tik dažniausiai besilankantiems reikės prašyt ticket'ų, kad net negali pora eilučių perskaityt.

  • marok prieš 11 metų #140370

    Siandien bus turnyras?

  • LaRumba prieš 11 metų #140368

    laukiu laukiu atsakymo.. dar matyt nebaige svest ;/ nors jau butu pats laikas..

  • bacylkin prieš 11 metų #140367

    tiesa kai pradėsim derint dėl turnyro tai vėl tą pačią dieną ir tą patį laiką palikt ar kokių kitų minčių pagrįstai turite?

    kaip juda reikaliukai? kada galim tiketis sezono atidarymo sventes?

  • bacylkin prieš 11 metų #140359

    vsikas tinka.. prisiderinsim prie betko.. geriausia nelaužyt tradicijų...

  • LaRumba prieš 11 metų #140358

    tiesa kai pradėsim derint dėl turnyro tai vėl tą pačią dieną ir tą patį laiką palikt ar kokių kitų minčių pagrįstai turite?

  • bacylkin prieš 11 metų #140351

    man tai gerai suejo .. dabar partyje atsirado nl2 6maxe... ir bwino zuvies padave...

  • LaRumba prieš 11 metų #140349

    kaip visi jau kas jungėtės pastebėjot Bwinas pakeitė rubelį.... ir jaučiu apjungė duombazę su Partypokeriu.. kaip jum tokie pokyčiai?

    nu tegul pradžioje susitvarko ir pilnai pereina, o tai dar kai kur neveikia mygtukai ir info, po to pažiūrėsim ką jie čia pasiūlys..

  • paulas prieš 11 metų #140348

    man tai nepatinka ple...

  • bacylkin prieš 11 metų #140347

    kaip visi jau kas jungėtės pastebėjot Bwinas pakeitė rubelį.... ir jaučiu apjungė duombazę su Partypokeriu.. kaip jum tokie pokyčiai?

Norėdami komentuoti prisijunkite

Prisijungti